26.02.2018

Eelinfo 26. veebruar – 4. märts

Esmaspäev, 26. veebruar
9.00 Nõmme linnaosa vanema Grete Šillise, nõunike ning osakondade ja allasutuste juhtide koosolek.
9.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib linnaosa valitsuse töönõupidamist.
10.00 Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsi nõupidamine linnamajanduse teemadel, osalevad linnaosa vanema asetäitja Tarmo Richard Klamp, linnamajanduse osakonna juhataja Elle Arusoo ja peaspetsialist Urmas Kõpp.
10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib linnaosa valitsuse osakonnajuhatajate ja allasutuste töönõupidamist.
10.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid võtab osa Kopli Lasteaia EV100 üritusest.
11.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid juhatab linnaosavalitsuse juhtkonna koosolekut.
11.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib linnaosa valitsuse meedianõupidamist
11.00 Mustamäe linnaosa valitsuses toimub mittetulundustegevuse toetuse taotluste läbivaatamise komisjoni koosolek. Juhatab linnaosa vanema asetäitja Inna Fjodorova.
11.00 abilinnapea Eha Võrk juhatab nõupidamist Linnavaraametiga.
11.30 Mustamäe linnaosa valitsuse kultuurisektori peaspetsialist Anu Tutt osaleb töökoosolekul Mustamäe Laste Loomingu Majas, teemaks etlusvõistluse „Eesti keele kaunis kõla“ korraldamine. 
13.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb Linnateatri teemalisel koosolekul linna haldusdirektori Viljar Meistri, linna finantsdirektori Katrin Kendra, Linnaplaneerimisameti juhataja Anu Hallik-Jürgensteini ja Linnavaraameti esindajatega.
14.00 linnavalitsuse kabinetinõupidamine
14.00 Mustamäe linnaosa vanema asetäitja Inna Fjodorova külastab Nelijärve puhkekeskust, teemaks Tallinna linnavalitsuse suvepäevad 2018.
14.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe tutvub linnaosa spordiväljakutega.
14.30 Kesklinna vanem Vladimir Svet tervitab EV juubelile pühendatud kontserdi kuulajaid.
15.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis kohtub Andres Ergmaga Eesti Pensionäride Ühenduste Liidust.
15.00–18.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats võtab vastu kodanikke
16.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet võtab vastu kodanikke.
16.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis tutvustab Nõmme Heakorra Seltsi liikmetele Nõmme Maja.
Abilinnapea Vadim Belobrovtsev viibib töölähetuses.

Teisipäev, 27. veebruar
9.00 Mustamäe linnaosa valitsuse juhtkonna nõupidamine, juhatab linnaosa vanem Lauri Laats.
9.30 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub eelregistreeritud kodanikuga
10.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb büroo nõupidamisel.
10.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe kohtub Tallinna Spordi- ja Noorsooameti juhataja asetäitja Ain Kiviga, arutatakse uute spordiväljakute rajamist linnaossa.
11.00 abilinnapea Tõnis Mölder külastab Eesti Pensionäride Ühenduste Liitu.
12.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet avab eakate filmiklubi.
12.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub eelregistreeritud kodanikuga
13.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva külastab Liikuri lasteaeda
13.00 abilinnapea Tõnis Mölder osaleb nõupidamisel Kommunaalameti, Transpordiameti ja Tallinna Linnatranspordi AS juhtidega seoses haiglate ja tervishoiuasutuste liikluskorralduse ja muude probleemide lahendamisega
13.00
abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Liikuri Lasteaia innovatsioonilabori avamisel.
14.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva ja linnaosa vanema asetäitja kohtuvad eelregistreeritud kodanikuga
14.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid kohtub Kalamaja põhikooli hoolekogu esindajatega.
14.00 Mustamäe „Ellujääjate“ projekti raames töönõupidamine Spordi- ja Noorsooameti esindajatega, teemaks noortebuss. Osalevad linnaosa vanema asetäitjad Inna Fjodorova ja Tarmo Richard Klamp, kultuurisektori peaspetsialist Tiiu Polli ja MANKi esindaja Maris Õispuu.
14.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb õpetajate keeleprojekti avaüritusel Õpetajate Majas.
15.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson annab intervjuu TallinnaTV-le.
15.00 Mustamäe linnaosakogu haridus- ja kultuurikomisjoni koosolek Mustamäe Laste Loomingu Majas, osaleb kultuurisektori peaspetsialist Tiiu Polli. 
15.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osaleb Marsi 3// 3a// 3b// Sammu 6// 6a// 6b// Sõjakooli 12// 12a// 12b // 12c kinnistute detailplaneeringu avalikul arutelul.
16.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Mustamäe Tervisekeskuses linnaosavanemate ümarlaual.
17.00 linnaosavanemate ümarlauanõupidamine.

Kolmapäev, 28. veebruar
8.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Nõmme linnaosa sotsiaalkomisjoni koosolekul.
8.45 abilinnapea Eha Võrk osaleb maakomisjoni koosolekul.
9.00 Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Indrek Ahlberg osaleb Lasnamäe linnaosa valitsuse lastekaitse talituse töönõupidamisel
9.30 abilinnapea Eha Võrk osaleb Linnavalitsuse kabinetinõupidamisel.
10.00 linnavalitsuse istung
10.00 Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Manuela Pihlap osaleb žürii liikmena Lasnamäe lasteaedade luulekonkursil „Eesti keel kaunis kõla“.
10.00 Mustamäe Apollo Kinos taas KINO 65+, linastub film „Matilda“.
10.00 Mustamäe linnaosa valitsuse sotsiaalhoolekande komisjoni koosolek, juhatab vanema asetäitja Tarmo Richard Klamp, osaleb linnamajanduse osakonna juhataja Elle Arusoo.
10.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb linnavalitsuse istungil.
10.20 abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsi, Nõmme linnaosa vanema Grete Šillise ja Riigikogu liikme Tiit Terikuga.
12.00 linnavalitsuse istungi järgne pressikonverents Tallinna pressikeskuses (Estonia pst 9, IV korrus, SOLARIS).
12.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Mustame linnaosa valitsuse juhi Lauri Laatsiga.
13.00
Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson juhib Haabersti linnaosa mittetulundustegevuse toetamise komisjoni koosolekut.
13.00 abilinnapea Tõnis Mölder osaleb nõupidamisel allasutuste juhtidega
14.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson tutvub Astangu heakorraga.
15.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson tutvub Kakumäe heakorraga.
15.30 abilinnapea Tõnis Mölder osaleb sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni koosolekul
18.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet tervitab tänuvastuvõtul linnaosa valitsuse koostööpartnereid ja annab üle aastaauhinnad, osalevad abilinnapea Vadim Belobrovtsev ja abilinnapea Eha Võrk.
1.-3. märtsini viibib Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva lähetuses Peterburis.

Neljapäev, 1. märts 
9.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb koolieelsete lasteasutuste juhtide nõupidamisel.
9.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb Tallinna Haigla teemalisel nõupidamisel.
10.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb Linnavaraameti ehitusprojektide koosolekul.
10.00–12.00 Mustamäe linnaosa valitsuse linnamajanduse osakonnas kodanike vastuvõtt.
10.00 Mustamäe linnaosa vanema asetäitja Inna Fjodorova, kultuurisektori peaspetsialistid Anu Tutt ja Tiiu Polli osalevad koolieelikute etlemiskonkursi „Eesti keele kaunis kõla“ Mustamäe eelvooru läbiviimisel.
10.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet tervitab lasteaedade luulekonkursist osavõtjaid Hopneri majas.
10.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Rännaku lasteaias koolieelikute etlemiskonkursi „Eesti keele kaunis kõla“ piirkondliku eelvooru žüriis.
10.30 Mustamäe linnaosa valitsuse tervisedendaja Riina Jõgi osaleb paikkonna rahvatervise ja turvalisuse spetsialistide infopäeval Tervise Arengu Instituudis.
11.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson kohtub Škoda jäähalli esindajaga.
11.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe autasustab Tallinna Puuetega Inimeste Koja saalis Endla 59 mudilaste etlemiskonkursi „Eesti keele kaunis kõla“ Kristiine linnaosa eelvooru võitjaid.
12.00-14.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.
13.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats, Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson ja Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osalevad välireklaamkandjate teemalisel koosolekul linnavalitsuse istungite saalis, koosolekut juhatab abilinnapea Aivar Riisalu.
15.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson kohtub Harku järve rannaala maaomanike esindajatega.

Reede, 2. märts
9.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb Linnateatri töörühma koosolekul.
10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub rahvusvähemuste esindajatega.
12.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Mustame linnaosa valitsuse juhi Lauri Laatsiga.
12.00 Lasnamäe linnaosa vanema asetäitjad Indrek Ahlberg ja Manuela Pihlap tervitavad Lasnamäe Kinoklubi liikmeid Lindakivi Kultuurikeskuses
14.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev külastab Südamekese Lasteaeda.
19.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Õpilasmaleva sünnipäeval.