28.05.2018

Eelinfo 28. mai – 3. juuni

Esmaspäev, 28. mai
9.00
Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib Kesklinna valitsuse juhtkonna nõupidamist.
9.00 Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsi nõupidamine linnamajanduse osakonnaga, osalevad vanema asetäitja Tarmo Richard Klamp, linnamajanduse osakonna juhataja Urmas Kõpp, arhitekt Margarita Lykke ja peaspetsialist Sirje Nõmmann.
9.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib töönõupidamist Lasnamäe Noortekeskuse juhatajaga
9.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosavalitsuse juhtkonna nõupidamist.
9.30 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson juhib Haabersti Linnaosa Valitsuse osakonnajuhatajate ja allasutuste juhatajate töönõupidamist
10.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel Keskkonnaametiga
10.00 Mustamäe linnaosakogu haridus- ja kultuurikomisjoni koosolek Mustamäe Avatud Noortekeskuses.
10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib LOV osakonnajuhatajate ja allasutuste töönõupidamist
10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Haridusameti esindajatega.
10.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel finantsdirektori Katrin Kendra ja Linnavaraameti esindajatega.
11.00 abilinnapea Eha Võrk juhatab nõupidamist Linnavaraametiga.
11.00 Mustamäe linnaosa valitsuse mittetulundustegevuse toetuse taotluste läbivaatamise komisjoni koosolek. 
11.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid juhatab linnaosavalitsuse juhtkonna koosolekut.
11.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Kultuuriameti esindajatega.
11.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib suveürituste korralduskoosolekut.
11.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe jubib linnamajanduse osakonna koosolekut.
11.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib linnaosa valitsuse meedianõupidamist
12.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb kohtumisel Kanada saatkonna ja Ethelo Decisions esindajatega
12.00
Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib töönõupidamist Lasnamäe  Lastekeskuse juhatajaga
12.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Nõmme hüppemäe pidulikul taasavamisel.
12.00 abilinnapea Tõnis Mölder külastab Tondi Põhikooli.
13.00 Mustamäe linnaosa valitsuses toimub kampaania „Kodud tuleohutuks“ koosolek, juhatab linnaosa vanema asetäitja Tarmo Richard Klamp.
13.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib töönõupidamist Lasnamäe ürituste teemal
14.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub Nõmme linnaosa vanema Grete Šillisega.
14.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb Linnavalitsuse kabinetinõupidamisel.
14.00 Mustamäe eakate nõukogu koosolek, juhatab Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.
14.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson kohtub kodanikuga Säina tänavas
15.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid avab pop-up fotonäituste sarja Soo tänaval (Soo tn 3 maja juures)
16.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev, abilinnapea Züleyxa Izmailova ja Mustamäe linnaosa vanema asetäitja Tarmo Richard Klamp osalevad Tallinna Linnavalitsuses DigiTel projekti esitlusel Tel-Aviv spetsialistide poolt.
16.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet kohtub VHK direktori Kersti Nigeseniga.
17.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb esimesel „101 rahvakohtumist“ üritusel Kristiine linnaosas.
18.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev ja abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb Aserbaidžaani Suursaadiku vastuvõtul.
19.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe avab Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi kevadballi.

Teisipäev, 29. mai
8.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Tallinna Linnavolikogu esimehe Mihhail Kõlvarti ja Haridusameti esindajatega.
8.45 Nõmme linnaosa sotsiaalkomisjoni koosolek.
9.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb Lasnamäe reklaamikomisjonis
9.00 Mustamäe linaosa valitsuse juhtkonna nõupidamine, juhatab linnaosa vanem Lauri Laats.
9.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis külastab Nõmme vaba aja keskust.
10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb „Teaduslik kirjaoskus lasteaias“ lõpuseminaril.
10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb Lasnamäe eluasemekomisjonis
11.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Spordi- ja Noorsooameti esindajatega.
12.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet avab eakate filmiklubi seansi.
12.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.
13.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.
13.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb ekskursioonil Riigikogusse Lasnamäe elaniketega
13.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson õnnitleb linnaosa eakaid juubilare Haabersti Vaba Aja Keskuses
14.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb parkimisteemalisel nõupidamisel Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsiga.
15.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.
16.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis kohtub nõmmelase Rein Varemaga parkide hoolduse teemal.
16.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel kaasamisnõunikuga
16.30 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb linnaosa  valitsuse vabaõhukontoris Õismäe tee 40 hoovis.
17.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub kodanikega Kristiine linnaosas.
17.30 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb linnaosa valitsuse vabaõhukontoris Õismäe tee 4 hoovis.
18.00 Koostööprojekti MEP raames Mustamäe Avatud Noortekeskuses muusikaruumi avamine. 
18.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid esineb Põhja-Tallinna KÜ-de ümarlaual (Niine tn 2)
19.30 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb e-valitsemise konverentsi galaõhtusöögil
Abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb e-valitsemise konverentsil

Kolmapäev, 30. mai
9.00
Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb ID-koolitusel
9.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel Linnavaraameti esindajatega.
10.00 linnavalitsuse istung
12.00 linnavalitsuse istungi järgne pressikonverents Tallinna pressikeskuses (Estonia pst 9, IV korrus, SOLARIS)
13.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe õnnitleb linnaosa eakaid juubilare.
13.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva külastab Tallinna Toidupanka
14.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb Peatänava arutelul
14.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb õppeaasta pidulikul lõpetamise aktusel.
17.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb teisel „101 rahvakohtumist“ üritusel Kristiine linnaosas.
17.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet tutvustab Bremeni torni kasutusideede korje tulemusi (Bremeni tornis).
18.00 Kepikõnnitreening Männi pargis.
18.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis kohtub Kaitseliidu Nõmme malevkonna pealiku Jürgen Sarmetiga.
19.00 linnapea Taavi Aas ja Kesklinna vanem Vladimir Svet avavad Raekoja platsil vanalinna päevad.
19.30 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb kohtumisel Austria suursaadikuga

Neljapäev, 31. mai
8.30 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva külastab Kuristiku Gümnaasiumi
9.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Tallinna Rahvaülikooli direktori konkursi vestlusvoorus.
9.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb Õismäe tee 130 teemalisel nõupidamisel Haabersti linnaosa vanema Marek Jürgensoniga.
10.00
abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub keskkriminaalpolitsei korruptsioonikuritegude büroo juhiga.
10.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson tervitab Haaberstis lasteaia lõpetavaid lapsi üritusel „EV100 Haabersti laste simman“ Vabaõhumuuseumis
10.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel linnapeaga
10.00-14.00 Nõmme linnaosa valitsuse teise korruse aulas toimub Õigusapteek.
10.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis avab Glehni pargis Nõmme lasteaedade metsapäeva.
10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub eelregistreeritud kodanikuga
11.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel linnapea Taavi Aasaga.
11.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub Pensionäride Liidu esindajatega
11.30 Kesklinna vanem Vladimir Svet avab malesimultaani Vabaduse väljakul.
12.00 „Mustamäe kaasaegne viievõistlus“ – võistlus teadmistes ja oskustes Mustamäe koolide 1. kooliastme õpilastele.
12.00 Nõmme linnaosa vanema Grete Šillise, asetäitjate ja osakondade juhtide koosolek.
12.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Gruusia Suursaadiku Tea Akhvledianiga.
12.30 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb kohtumisel Koostöö Hea Tava töörühmaga
13.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva õnnitleb linnaosa eakaid juubilare Lindakivi Kultuurikeskuses
14.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib töönõupidamist Lasnamäe ürituste teemal
14.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson tervitab Oma Õue festivalis osalejaid Haabersti sotsiaalkeskuses
14.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet külastab Päevalille lasteaeda.
14.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev õnnitleb Päevalille Lasteaeda nende 60. sünnipäeval.
14.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe külastab Wittenhofi suvemõisa ja kohtub selle elanikega.
15.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Keskerakonna fraktsiooni koosolekul.
16.00 linnavolikogu istung
16.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev ja Kesklinna vanem Vladimir Svet avavad Raekoja platsil Vanalinna Päevade vehklemisturniiri.
18.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet arutleb Vabaduse väljakul vanalinna päevade mõttekojas teemal „Toimetulek keeruka pärandiga“.

Reede, 1. juuni
9.00
Kesklinna vanem Vladimir Svet külastab lastekaitsepäeva puhul Endla lasteaeda.
10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.
10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub eelregistreeritud kodanikuga
10.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb Haabersti viadukti avamistseremoonial.
10.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid võtab osa Põhja-Tallinna Lastekaitsepäeva ürituse avamisest Lennusadama välialal.
10.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb Sinilipu tseremoonial Pikakaris
10.30 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid võtab osa Sinilipu heiskamise tseremooniast Pikakari rannas.
11.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson tervitab lapsi lastekaitsepäeva puhul Tallinna loomaaias
11.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva külastab Lasnamäe Gümnaasiumi
11.00 Mustamäe uuele kultuurikeskusele Kaja nurgakivi panek. Osalevad linnaosa vanem Lauri Laats, abilinnapea Vadim Belobrovtsev ja abilinnapea Eha Võrk.
11.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb traditsioonilises korstnapühkijate rongkäigus.
11.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osaleb kultuurikeskus Kaja nurgakivi panemise tseremoonial.
11.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb Sinilipu tseremoonial Pirita rannas
11.00 Mustamäe ArcGIS Online kaarditööriista juurutamise kohtumine, juhatab linnaosa vanema asetäitja Tarmo Richard Klamp
12.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Alusharidus 100 Tallinna lasteaia laste laulupeol Vabaduse väljakul.
13.00 Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsi pidulik vastuvõtt juunikuu eakatele juubilaridele Nõmme Kultuurikeskuses.
14.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis külastab Nõmme turgu.
14.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev õnnitleb Õpetajate majas tublimaid koolisportlasi.
14.00 abilinnapea Tõnis Mölder osaleb pidulikul lastekaitsepäeva kontsert-vastuvõtul
17.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev avab Lilleballi Vabaduse väljakul.
17.30 Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb lilleballi avamisel.
18.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev avab Lauluväljakul Enduro MM-i.
18.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb lastekaitsepäeva tähistamisel

Laupäev, 2. juuni
11.00 Mustamäe esimene õuefestival HOOVI HÄNG Siili asumis. Avab ja tervitab linnaosa vanem Lauri Laats.
11.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb Haabersti suvisel lastehommikul Õismäe amfiteatris
12.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson tervitab Sõbrajooksus osalejaid Kakumäe rannas.

Pühapäev, 3. juuni
12.00
Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib mõttekoda peresõbralikust vanalinnast (Snelli tiigi ääres). 
12.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe avab lastehommikud Löwenruh pargis (Mustamäe tee 59a).