29.10.2018

Eelinfo 29. oktoober – 4. november

Esmaspäev, 29. oktoober

 

9.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli juhib linnaosa juhtkonna koosolekut.

9.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib linnaosavalitsuse juhtkonna nõupidamist.

9.30 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb nõupidamisel linnaosa asetäitjatega.

9.30 Haabersti linnaosa vanema asetäitja Oleg Siljanov juhib Haabersti Linnaosa Valitsuse osakonnajuhatajate ja allasutuste juhatajate töönõupidamist.

9.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosavalitsuse juhtkonna nõupidamist.

10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Haridusameti esindajatega.

10.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel Keskkonnaametiga.  
10.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb nädalaplaani koosolekul.

10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib LOV osakonnajuhatajate ja allasutuste töönõupidamist.

10.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats juhatab koosolekut Vilde tee 69 skate-pargi küsimuses. 

10.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosavalitsuse meedia töönõupidamist.

11.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Kultuuriameti esindajatega.

11.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib LOV meedianõupidamist.

11.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosa haljastuse ja heakorrateemalist nõupidamist.

11.00 abilinnapea Eha Võrk juhatab nõupidamist Linnavaraametiga.

12.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

12.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib töönõupidamist lepituskomisjoni esindajatega.

13.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb büroo nõupidamisel.

13.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli peab arenguvestlusi linnaosavalitsuse töötajatega.

14.00 linnavalitsuse kabinetinõupidamine

15.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb kohtumisel kodanikuga.
15.00–18.00 Mustamäe Linnaosa Valitsuses toimub kodanike vastuvõtt.

16.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet võtab vastu kodanikke.

17.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Pirita Kose Lasteaia hoolekogu koosolekul.

17.30 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb Türgi saatkonna vastuvõtul.

18.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Narva elanikega ürituse „101 kohtumist rahvaga“ raames.

 

Teisipäev, 30. oktoober

 

9.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

10.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb Paljassaare sadama nõupidamisel.

10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Spordi- ja Noorsooameti esindajatega.

10.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli peab arenguvestlusi linnaosavalitsuse töötajatega.

11.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb kohtumisel kodanikuga.

11.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb nõupidamisel seoses linnamajanduse küsimustega.

11.00 traditsiooniline bowlinguvõistlus eakatele Mustamäe Elamuste Keskuse bowlingus. Avab ja tervitab Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.

11.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev külastab Gustav Adolfi Gümnaasiumi.

12.00 abilinnapead Eha Võrk ja Tõnis Mölder tutvuvad Paagi tn 10 ehitustöödega.

12.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis kohtub Raudalu, Männiku ja Pääsküla elanikega.

12.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet tervitab eakate filmiklubi külastajaid.

13.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb Nafta tn. nõupidamisel abilinnapea Andrei Novikovi ja abilinnapea Tõnis Mölderiga.

13.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis külastab Nõmme vaba aja keskust.

13.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe kohtub Põhja-Tallinna linnaosa vanema Raimond Kaljulaidi ja Haabersti linnaosa vanema Marek Jürgensoniga.

13.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli peab arenguvestlusi linnaosavalitsuse töötajatega.

14.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova kohtub Topsiring MTÜ algatajaga.

14.00 abilinnapea Tõnis Mölder külastab Eesti Puuetega Inimeste Koda.

14.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva ja tema asetäitja Indrek Ahlberg tervitavad Lasnamäe sotsiaalkeskuse kontserdi külastajaid.

14.15 abilinnapea Vadim Belobrovtsev ja Kesklinna vanem Vladimir Svet külastavad  Kadrioru lasteaeda.

15.00 Haabersti linnaosa sotsiaalhoolekande komisjoni koosolek.

15.00  Mustamäe linnaosakogu haridus- ja kultuurikomisjoni koosolek.

16.00 Mustamäe linnaosakogu koosolek, juhatab linnaosakogu esimees Maksim Volkov. 

16.30 Haabersti linnaosa vanema asetäitja Oleg Siljanov osaleb linnaosa valitsuse vabaõhukontoris Paldiski mnt 85 hoovis.

17.30 Haabersti linnaosa vanema asetäitja Oleg Siljanov osaleb linnaosa valitsuse vabaõhukontoris Pirni tn 2 hoovis.

 

Kolmapäev, 31. oktoober

 

10.00  linnavalitsuse istung

10.30 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli kohtub linnapea Taavi Aasaga.

11.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib töönõupidamist Lasnamäe noortekeskuse juhatajaga.

12.00 linnavalitsuse istungi järgne pressikonverents Tallinna pressikeskuses (Estonia pst 9, IV korrus, SOLARIS).

12.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Joint Distribution Committee (Iisrael) esindajatega.

12.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis külastab Pääsküla eakate päevakeskust.

12.05 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva tervitab Halloween’i pidu osalejaid Kuristiku gümnaasiumis.

13.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe õnnitleb linnaosa eakaid oktoobrikuu juubilare Tallinna Õpetajate Majas.

13.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev ja Haabersti linnaosa vanema asetäitja Oleg Siljanov õnnitlevad Järveotsa lasteaeda 40.sünnipäeva puhul.

13.30 abilinnapead Eha Võrk ja Züleyxa Izmailova, Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis ja Kesklinna vanem Vladimir Svet osalevad Vabaduse väljaku tunnelis näituse „Roheline õu“ avamisel.

14.00 Mustamäe eakate nõukogu koosolek, juhatab Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.

14.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli peab arenguvestlusi linnaosavalitsuse töötajatega.

18.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Pirita Linnaosa Valitsuse korraldataval rahvamatkal.

 

Neljapäev, 1. november

 

8.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Nõmme eluasemekomisjoni koosolekul.

9.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb Kaja kompleksi nõupidamisel Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsiga.

9.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli peab arenguvestlusi linnaosavalitsuse töötajatega.

9.30 abilinnapea Tõnis Mölder juhib Tallinna Haigla nõupidamist, osaleb Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva.

10.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb hoonestusõiguste koosolekul Linnavaraameti esindajatega.

10.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis avab Nõmme Maja aulas noorte osaluskohviku.

10.00–12.00 Mustamäe Linnaosa Valitsuse linnamajanduse osakonnas kodanike vastuvõtt.

11.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel linnapea Taavi Aasaga.

11.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel abilinnapeadega.
12.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev juhib Spordi- ja Noorsooameti juhataja konkursi komisjoni tööd.

12.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova modereerib Taimetoidumessil arutelu „Antropotseen – kuidas süüa ja kestma jääda?“
12.00 Nõmme linnaosa vanema Grete Šillise, linnaosavanema asetäitjate ja linnaosavalitsuse osakondade juhtide koosolek.

13.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli peab arenguvestlusi linnaosavalitsuse töötajatega.

13.30 Kesklinna vanem Vladimir Svet kohtub Taani Kuningriigi suursaadikuga, kõneteemaks 2019. aasta vanalinna päevad. 

14.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb Nõmme ehitusobjektide ringsõidul Nõmme linnaosa vanema Grete Šillisega.

14.00 Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Indrek Ahlberg osaleb  nõupidamisel Lasnamäe linnamajanduse osakonna juhatajaga.

15.00 Haabersti linnaosa eluasemekomisjoni koosolek.

16.00 Tallinna Linnavolikogu istung

16.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb Tallinna Linnavolikogu istungil ja tutvustab eelnõud, millega Tallinn liitub Euroopa pestitsiidivabade linnade võrgustikuga.

16.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli õnnitleb Pirita Kose Lasteaeda 70. sünnipäeva puhul.

18.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Rahumäe põhikooli hoolekogu koosolekul.

 

Reede, 2. november

 

8.30 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib töönõupidamist Lasnamäe Spordikompleksi juhatajaga.

10.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb lähenevate sündmuste koosolekul.

12.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Tallinna Linnamuuseumi direktoriga.

12.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb oikumeenilisel palvusel Pärnamäe kalmistul.
12.00 abilinnapea Tõnis Mölder osaleb AS Hoolekandekeskused Mustamäe üksuse avamisel.

13.00 abilinnapea Tõnis Mölder esineb Lasnamäe eakate nõukogu koosolekul.

13.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli peab arenguvestlusi linnaosavalitsuse töötajatega.

13.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb Hingedepäeva mälestusteenistusel.

13.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva tervitab Lasnamäe eakate nõukogu avaliku koosoleku osalejaid.

13.15 Tallinna Allika Lasteaia 45. sünnipäeva tähistamine, tervitab ja õnnitleb Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.

14.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev ja Kesklinna vanem Vladimir Svet osalevad Kadriorus trammi „Anne“ liinile saatmisel. 

15.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib Kristiine linnaosa 2019.a sotsiaalmeedia töönõupidamist.

16.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova modereerib arutelu „Mondo Akadeemia: kuidas ja miks minna üle ringmajandusele“.

19.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis külastab Rahu kirikut, kus toimub Rotary klubi heategevuslik hingedepäeva kontsert.

Pühapäev, 4. november

 

11.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb helkurite jagamise kampaanias linnaosa laste mänguväljakutel.