04.06.2018

Eelinfo 4.–10. juuni

Esmaspäev, 4. juuni

9.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Haridusameti esindajatega.

9.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli juhib linnaosa juhtkonna koosolekut.

9.30 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson juhib Haabersti Linnaosa Valitsuse osakonnajuhatajate ja allasutuste juhatajate töönõupidamist.

9.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosavalitsuse juhtkonna nõupidamist.

9.45 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb nädalaplaani koosolekul.

10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib LOV osakonnajuhatajate ja allasutuste töönõupidamist.

10.30 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb Šoti mägiveiste saabumistseremoonial Paljassaare rannaniidule.

11.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb abilinnapea Kalle Klandorfi nõupidamisel Kalevi staadioni teemal.

11.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Kultuuriameti esindajatega.

11.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib LOV meedianõupidamist.

11.00 Mustamäe linnaosa vanema asetäitja Tarmo Richard Klamp juhatab linnamajanduse haljastuse ja heakorra kaardirakenduse juurutamise koosolekut.

11.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe jubib linnamajanduse osakonna koosolekut.

12.00 abilinnapead Züleyxa Izmailova, Eha Võrk ja Vadim Belobrovtsev, Pirita linnaosa vanem Alina Tubli ja Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osalevad eelarvestrateegia nõupidamisel.

13.00 abilinnapea Eha Võrk juhatab nõupidamist Linnavaraameti juhtkonnaga.

13.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev külastab Tondi Põhikooli.

13.00 Mustamäe linnaosa vanema asetäitja Inna Fjodorova juhib suvepäevade korraldamise teemalist koosolekut.

13.15 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe külastab Tallinna Tondi Põhikooli, tutvub Tondi põhikooli rekonstrueerimistöödega.

13.45 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb Meelespea lasteaia tänuüritusel Meelespea lasteaias.

14.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli kohtub Tallinna Majandusgümnaasiumi õpilasesinduse esindajaga.

14.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib töönõupidamist Lasnamäe linnaosa valitsuse nõuniku Viktoria Panovaga.

14.30 Mustamäe linnaosa vanema asetäitja Inna Fjodorova juhatab kultuurisektori kohtumist Rockiklubiga.

15.30 abilinnapea Eha Võrk kohtub linnakodanikuga.

15.30 Nõmme linaosa vanem Grete Šillis kohtub KÜ Trummi 4 esindajaga.

16.00 abilinnapea Eha Võrk kohtub linnakodanikuga.

16.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Eesti Eralasteaedade Liidu esindajatega.

17.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb keskkonnakomisjoni koosolekul.

17.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Kasekese lasteaia 55. sünnipäeva aktusel.

17.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe tutvustab ettekandega linnaosakogule Kristiine linnaosa eelarvestrateegiat.

18.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Pirita linnaosakogu koosolekul.

 

Teisipäev, 5. juuni

10.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet külastab Virmalise lasteaeda.

10.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis kohtub jalgpalliklubi Nõmme United tegevjuhi Mart Poomiga.

11.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Vabaõhukooli tee I etapi rekonstrueerimistööde avamisel.  

11.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats osaleb väliskülaliste vastuvõtul Tallinna 53. keskkoolis.

11.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub eelregistreeritud kodanikuga.

11.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub spordi- ja noorsooameti esindajatega.

12.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb Tammsaare pargi esimese osa avamisel.

12.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

13.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb UEFA pressikonverentsil.

13.00 abilinnapea Tõnis Mölder viib läbi Tallinna Haigla teemalist pressikonverentsi Tallinna Pressikeskuses (SOLARIS, Estonia pst 9, 4. korrus).

14.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb Ülemiste ühisterminali teemalisel koosolekul abilinnapeade Kalle Klandorfi ja Andrei Novikoviga.

14.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb üritusel Rohelise Kooli tunnustused.
14.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb 2017/18. õppeaastal ülelinnalisi ja -riigilisi aineolümpiaade võitnud õpilaste ja nende juhendajate-õpetajate tunnustusüritusel Lillepaviljonis.

14.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis tutvustab Tallinna külatavale Myanmari delegatsioonile Nõmme Maja.

14.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib jaanipäeva teemalist nõupidamist.

15.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Tallinna Botaanikaaia arengukava arutelul.

15.15 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub India suursaadikuga Soomes ja Eestis Vani Raoga.

16.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel kaasamisnõunikuga.

16.00 abilinnapea Tõnis Mölder osaleb Tallinna Haigla detailplaneeringu eskiislahenduse avalikul arutelul Lasnamäe Linnaosa Valitsuses, II. korruse ruumis 203.

16.00 Mustamäe linnaosakogu koosolek, juhatab linnaosakogu esimees Maksim Volkov.

16.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe avab abipolitseinike piduliku tunnustamise vastuvõtu (Tulika 33b II korruse saal).

16.30 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb linnaosa valitsuse vabaõhukontoris Õismäe tee 146 hoovis.

17.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Merivälja Kooli taaskasutuslaadal.

17.30 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb linnaosa valitsuse vabaõhukontoris Õismäe tee 193 hoovis.

18.00 Haabersti linnaosakogu koosolek.

Abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb Euroopa Liidu Läänemere strateegia üheksandal  aastafoorumil, mis toimub Tallinnas 4.-5. juunil.

 

Kolmapäev, 6. juuni

10.00 linnavalitsuse istung
12.00 linnavalitsuse istungi järgne pressikonverents Tallinna pressikeskuses (Estonia pst 9, IV korrus, SOLARIS)
13.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb Eesti Linnade ja Valdade Liidu keskkonna ja maaküsimuste töörühma koosolekul.

13.00 abilinnapea Tõnis Mölder osaleb mittetulundusühingute toetuste komisjoni koosolekul.

13.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Maasika lasteaia direktoriga.

13.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson juhib Haabersti Sügise teemalist koosolekut.

14.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib töönõupidamist Lasnamäe linnaosa valitsuse haldussekretäri Birgit Mihhailoviga.

14.00 Õuekohvik Haabersti Sotsiaalkeskuse hoovis. Muusikalist meelelahutust pakub Boris Lehtlaan. Osalejaid tervitad Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson.

15.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb kuld- ja hõbemedaliga koolilõpetajate autasustamise üritusel.

15.30 abilinnapea Tõnis Mölder osaleb sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni koosolekul.

16.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Nõmme vaba aja keskuse hooaja lõpetamisel.

17.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb haridus- ja kultuurikomisjoni koosolekul.

17.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Pirita Majandusgümnaasiumi hoolekogu koosolekul.

19.00 abilinnapea Eha Võrgu vastuvõtt Raekojas Euroopa eluasemevaldkonna tipporganisatsioonide üldkogu Housing Europe raames.

 

Neljapäev, 7. juuni

9.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb Kaja kompleksi teemalisel nõupidamisel Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsi ja Linnavaraameti esindajatega.

10.00 abilinnapea Eha Võrk juhatab nõupidamist Linnavaraametiga.

10.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet õnnitleb Liivamäe lasteaeda sünnipäeva puhul.

11.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel linnapea Taavi Aasaga.

11.30 Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb mälestustahvli avamisel Gruusia Vabariigi esimesele ametlikule esindusele Eestis.

12.00 abilinnapea Tõnis Mölder osaleb Tallinna Vaimse Tervise Keskuse uute ruumide avamisel (Mustamäe tee 50).

12.00 Nõmme linnaosa vanema Grete Šillise, asetäitjate ja osakondade juhtide koosolek.

13.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb NATTOURS lõppkonverentsil.

13.00 Mustamäe päeva korraldamise arutelu koos „Lüüra“ esindajatega, juhatab linnaosa vanema asetäitja Inna Fjodorova.

13.45 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Merivälja Kooli direktori kandidaatide vestlusvooru komisjonis.

14.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

15.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb Euroopa elamuvaldkonna aastakonverentsil Eesti Filmimuuseumis.

15.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva tervitab seenioride kooli osalejaid Lindakivi Kultuurikeskuses.

15.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet avab sotsiaalkeskuse hooaja lõpupeo.

16.00 abilinnapea Tõnis Mölder osaleb Tallinna Tugikeskus JUKS peol „EV100 Kevadkübarat“.

16.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb Lasnamäe linnaosakogu istungil.

17.00 Tiiu Polli osaleb Tallinna Kadaka Lasteaia hoolekogu koosolekul.

18.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Hunditubaka 12/ Karukella 5 eskiisi avalikul arutelul.

18.00 SUVEKONTSERT Männi pargis, esinevad Reet Linna ja Are Jaama. Avab ja tervitab Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.

 

Reede, 8. juuni

9.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva külastab Tallinna Tõnismäe Reaalkooli.

9.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Avatud kooli esindajatega.

10.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli juhib Pirita saabuvate ürituste koosolekut.

10.00 TTÜ maastikuarhitektuuri magistrandid esitlevad Mustamäe Linnaosa Valitsusele ja linnaosakogule uuringut „Ajutine Mustamäe“.

10.00 Mustamäe linnaosa vanema asetäitja Inna Fjodorova juhatab Mustamäe Avatud Noortekeskuse ja MLOV kultuurisektori koosolekut.

11.30 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel nõunikuga.

17.30 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Lillepi peremänguväljaku avamisel.

18.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev võtab Raekojas vastu Lotmani päevade osalejaid.

 

Laupäev, 9. juuni

11.00  Kesklinna vanem Vladimir Svet avab heategevusürituse Käpakäik, üritusel osaleb ka Pirita linnaosa vanem Alina Tubli.

12.00 abilinnapea Tõnis Mölder osaleb 23. Memme-Taadi päeva avamisel.

12.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb linnaosa esindusega Eesti Vabaõhumuuseumis toimuvatel Memme-taadi päevadel.

 

Pühapäev, 10. juuni

11.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet avab Kesklinna suviste laste etenduste sarja Falgi pargis.

12.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis külastab Pääsküla asumis toimuvat Sireli tänavalaata.  

17.30 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb üritusel „Tervise orienteerumine igas vanuses liikujale“.