05.03.2018

Eelinfo 5.-11. märts

Esmaspäev, 5. märts

 

9.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli juhib juhtkonna koosolekut.

9.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib linnaosa valitsuse töönõupidamist.

9.00 Nõmme linnaosa vanema Grete Šillise, nõunike ning osakondade ja allasutuste juhtide koosolek.

9.30 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb nõupidamisel linnaosa vanema asetäitjatega.

9.30 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson juhib Haabersti Linnaosa Valitsuse osakonnajuhatajate ja allasutuste juhatajate töönõupidamist.

9.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosavalitsuse juhtkonna nõupidamist.

10.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel keskkonnaametiga.

10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub haridusameti esindajatega.

10.00 Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsi nõupidamine linnamajanduse teemal, osalevad Tarmo Richard Klamp, Urmas Kõpp, Margarita Lükke ja Elle Arusoo.

10.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib arutelu sündmuste üle linnaosas.

10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib LOV osakonnajuhatajate ja allasutuste töönõupidamist.

11.00 abilinnapea Eha Võrk juhatab nõupidamist linnavaraametiga.

11.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub kultuuriameti esindajatega.

11.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe jubib linnamajanduse osakonna koosolekut.

11.00 Mustamäe Avatud Noortekeskuse ja kultuurisektori töökoosolek. Osaleb linnaosa vanema asetäitja Inna Fjodorova.

11.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib LOV meedianõupidamist.

11.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid juhatab linnaosavalitsuse juhtkonna koosolekut.

11.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub spordi- ja noorsooameti esindajatega.

11.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb heakorrakuu raames linnaosas kavandatavate tegevuste nõupidamisel.

12.00 abilinnapea Tõnis Mölder külastab SA Hiiu Ravikeskust.

12.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub eelregistreeritud kodanikuga.

12.30 abilinnapea Eha Võrk kohtub kodanikuga.

12.30 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel teemal avatud partnerlus.

13.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev juhib Kodurahu programmi teemalist koosolekut.

13.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe külastab Vanausuliste palvelat (Kibuvitsa 6).

13.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid arutab PPA esindajatega koostöövõimalusi. Kohtumine leiab aset Kesklinna politseijaoskonnas.

14.00 linnavalitsuse kabinetinõupidamine.

14.00 Bowling eakatele Al Mare Bowlingus, avab ja tervitab Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.

14.00 Kesklinna vanema Vladimir Sveti nõupidamine Aegna saare arenguplaanidest.

15.00–17.00 Mustamäe linnaosa valitsuses toimub kodanike vastuvõtt.

15.30 abilinnapea Eha Võrk kohtub kodanikuga.

16.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli kohtub Lea Nilsoni ja Lagle Parekiga.

16.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet võtab vastu kodanikke.

17.00 Mustamäe linnaosa valitsuse kultuuri- ja noorsootöö spetsialistide kohtumine Mustamäe koolide õpilasesindustega MANKis. Osaleb linnaosa vanem Lauri Laats. 

17.00 abilinnapea Eha Võrk kohtub Tallinna Noortevolikoguga.

18.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb kohtumisel ministritega.

 

Teisipäev, 6. märts

 

9.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb koosolekul Keskkonnaametis.

9.00 Mustamäe linnaosa valitsuse juhtkonna nõupidamine, juhatab linnaosa vanem Lauri Laats.

10.00 Kultuurikeskuse Kaja ja kultuurisektori töökoosolek, osaleb Mustamäe linnaosa vanema asetäitja Inna Fjodorova.

10.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova kohtub Tallinna Arengu- ja Koolituskeskuse kommunikatsiooni- ja meedianõunikuga Abdul Turayga.

10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb lasteaia Päikene 50. juubelil üritustel.

10.30 abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel linnavaraameti esindajate, keskkonnaameti esindajate, Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsi, abilinnapea Kalle Klandorfi ja abilinnapea Andrei Novikoviga.

11.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson võtab osa kinnisvara- ja ehitusturu teemalisest konverentsist Rahvusraamatukogu konverentsisaalis.

11.00–17.00 MANKi „Noorte Tugila“ noorsootöötajad osalevad Töö- ja Karjäärimessil Kultuurikatlas.

11.15 abilinnapea Tõnis Mölder osaleb projekti „Kodud tuleohutuks“ koosolekul.

11.15 abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel abilinnapea Tõnis Mölderiga.

11.15 Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Indrek Ahlberg osaleb nõupidamisel Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuametis.

12.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Integratsiooni Sihtasutuse (INSA) nõukogu koosolekul.

12.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe avab projekti „Eakate filmiklubi“ esimese kinoseansi Salme Kultuurikeskuses.

12.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova kohtub kodanikuga.

12.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet avab eakate filmiklubi.

12.30 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb kohtumisel Tallinna Linnuklubi MTÜ ja Kotkaklubi MTÜ esindajatega.

13.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb nõupidamisel Pirita Vaba Aja Keskuse juhatajaga.

13.00 Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse õpilased osalevad projektis „Minu linn“(Haabersti Vaba Aja Keskuses). Linnaosa valitsuse ja linnaosakogu tööd tutvustavad Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson ja linnaosakogu esimees Kalev Kallo.

13.45 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe avab „Kohtumise tervendajaga“ Kristiine Tegevuskeskuse päevakeskuses (Sõpruse pst 5), külas Ervin Hurt. Toimub eluenergiat laadiv seanss.

14.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb vestlusringis Eesti metsade teemal Tallinna TV-s.

14.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev juhib Kodurahu programmi projektikomisjoni istungit.

14.00 abilinnapea Tõnis Mölder osaleb Ida-Tallinna Keskhaigla nõukogu koosolekul.

15.00 abilinnapea Eha Võrk tutvustab Tallinna noortele linnavalitsuse tööd.

15.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson kohtub Järveotsa tee 2 korteriühistu esindajatega.

15.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva tervitab seenioride kooli osalejaid Kultuurikeskuses Lindakivi

15.00–16.30 MANKi külastavad Tallinna Ülikooli Erasmus+ tudengid.

15.30 abilinnapea Tõnis Mölder külastab Käo Tugikeskuse Maleva keskust.

16.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel „Merelinna kaitsjad“ liikmetega.

17.30 Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsi pidulik naistepäevavastuvõtt Glehni lossis Mustamäe haridusasutuste õpetajannadele. Kontserdi annab Kaunimate Aastate Vennaskond.

18.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Jalgpalli Liidu esindajatega.

 

Kolmapäev, 7. märts

 

9.30 Haabersti koolinoorte tervisekonverents Mustjõe Gümnaasiumis.

10.00 linnavalitsuse istung

10.20 abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel abilinnapea Vadim Belobrovtseviga.

11.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel keskkonnaameti juhatajaga.

11.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats ja abilinnapea Aivar Riisalu teevad ringkäigu Mustamäel, teemaks välireklaamide eksponeerimine.

11.00-13.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

12.00 linnavalitsuse istungi järgne pressikonverents Tallinna pressikeskuses (Estonia pst 9, IV korrus, SOLARIS).

12.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet tervitab seenioride ülikooli kuulajaid Hopneri majas.

13.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Tallinna huvikoolide juhtidega.

13.30 abilinnapea Tõnis Mölder külastab Järve ITK õendus-ja hooldusabikliinikut.

14.00 naistepäevakontsert Haabersti Sotsiaalkeskuses. Esineb Eduard Toman ja külalisi tervitab Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson.

14.00 E. Vilde sünniaastapäeva tähistamiseks korraldatud Mustamäe kooliõpilaste jutuvõistluse „Vaba inimene vabal maal“ lõpetamine KULTUURIKÖÖK82-s. Tervitab Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.

14.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet avab seenioride ülikooli venekeelse loengu Hopneri majas.

15.00 abilinnapea Tõnis Mölder külastab Haabersti hooldusravikliinikut.

16.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson külastab Haabersti Noortekeskust.

16.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid võtab osa Kalamaja põhikooli hoolekogu koosolekust.

16.30 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamise teemal e-Riigi Akadeemia.

17.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson külastab Pääsusilma lasteaia tänukontserti.

17.00 Nõmme linnaosakogu koosolek.

17.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet tutvub restaureeritud Bremeni torniga.

18.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osaleb linnaosa korteriühistute infotunnil.

 

Neljapäev, 8. märts

 

9.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel linnavaraameti esindajate ja Lasnamäe linnaosa vanema Maria Juferevaga..

10.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb Kaja kompleksi koosolekul Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsi ja linnavaraameti esindajatega.

10.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel nõunikuga.

10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Tallinna eralasteaedade esindajatega.

11.15  abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb kohtumisel Baden-Württembergi liidumaa delegatsiooniga.

12.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb nõupidamisel Kesklinna ja Pirita linnaosavanematega.

12.00 Mustamäe Päevakeskuses naistepäevakontsert, esineb ansambel Vanaisad. Tervitab Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.

12.15 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

13.00 õpetaja abide konverents Haabersti Vaba Aja Keskuses. Osalejaid tervitab Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson.

14.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet tervitab naistepäevakontserdi kuulajaid Kesklinna sotsiaalkeskuses.

15.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev ja Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osalevad Keskerakonna linnavolikogu fraktsiooni koosolekul.

16.00 Tallinna Linnavolikogu istung

19.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva tervitab naistepäeva kontserdi kuulajaid Kultuurikeskuses Lindakivi.

 

Reede, 9. märts

 

9.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb töönõupidamisel Lasnamäe Noortekeskuse direktori Danila Kuznetsoviga.

10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva ja linnaosa vanema asetäitja Manuela Pihlap osalevad nõupidamisel Lasnamäe ürituste teemal.

10.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb lähenevate Pirita sündmuste koosolekul.

10.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe kohtub eelregistreeritud kodanikuga.

11.00  abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb töögrupi SECAP kohtumisel.

11.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

12.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats kohtub Mustamäe KÜ-de esindajatega, teemaks parkimisprobleemid linnaosas.

13.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev ja Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osalevad Sikupilli lasteaia 50. juubeli tähistamisel.

13.00 abilinnapea Tõnis Mölder osaleb Lääne-Tallinna Keskhaigla nõukogu koosolekul

13.30 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb olümpianäituse avamisel.

14.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

14.30 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli tervitab Pirita eakaid ujumishuvilisi.

17.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Ivan Aivazovski näituse avamisel.

17.00 Mustamäe Avatud Noortekeskuses virtuaalreaalsuse ja fotograafiaruumi pidulik avamine. Avab ja tervitab Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.

 

Laupäev, 10. märts

 

10.30 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats osaleb Kristjan Palusalu mälestusvõistluste avamisel Tallinna Tehnikaülikoolis.

12.00 Naistepäevakontsert Männi pargis. Avab ja tervitab Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats, esinevad Siiri Känd, Sergei Voronov, Showteater Jagory.