07.10.2019

Eelinfo 7. – 13. oktoober 2019

Esmaspäev, 7. oktoober

10.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub haridusameti esindajatega.

10.15 Haabersti linnaosa vanem Andre Hanimägi osaleb Haabersti viadukti nimekonkursi töögrupi koosolekul.

11.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis külastab õpetajate päeva raames Pääsküla kooli ja Nõmmekannikese lasteaeda.

11.15 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub kultuuriameti esindajatega.

13.15 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe õnnitleb Heini Paasi 101. sünnipäeva puhul.

14.30 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Peeter Järvelaid peab loengu Tallinna Kunstigümnaasiumi õpilastele.

16.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet arutab Väikesaarte Liidu esindajaga Aegna võimalikku muutmist plastikuvabaks.

16.00 Tallinna linnavolikogu revisjonikomisjoni koosolek.

16.45 Tallinna linnavolikogu keskkonnakomisjoni koosolek.

17.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe tutvustab linnaosakogule Tallinna eelarvestrateegia eelnõud. 

18.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb eelarve arutelul volikogu liikmetega.

Teisipäev, 8. oktoober

09.20-11.20 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis külastab karjäärikuu raames Tallinna Pääsküla kooli 6. ja 9. klassi.

10.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe külastab Tondimõisa parki.

10.00 Abilinnapea Eha Võrk osaleb Eesti Korteriühistute XXII Foorumil Olümpia konverentsikeskuses.

10.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Spordi- ja Noorsooameti esindajatega.

11.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Reaalkooli esindajatega.

11.30 Haabersti linnaosa vanem Andre Hanimägi kohtub SA Eesti Terviserajad juhataja Alo Lõokesega.

11.30 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Peeter Järvelaid tervitab Eakate kinoklubi liikmeid Solarise Apollo kinos.

12.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet avab kolme linnaosa eakate filmiklubi Apollos, Solarise keskuses. Osaleb Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe.

15.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet tutvub haljastuse rajamisega Reidi teel.

16.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb näituse „Vene ime“ avamisel.

16.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Peeter Järvelaid võtab osa Põhja-Tallinna linnaosakogu erakorralisest koosolekust. Teema - Tallinna eelarvestrateegia aastateks 2020-2023.

18.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis külastab Pääsküla eakate päevakeskust, kus toimub arutelu pensionireformi teemal. Lisaks linnaosavanemale osalevad kohtumisel sotsiaalminister Tanel Kiik ja Riigikogu sotsiaalkomisjoni esimees Tõnis Mölder.

Kolmapäev, 9. oktoober

10.00 Linnavalitsuse istung

11.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Kaja kultuurikeskuses koolitusel talihoolduse teemadel.

11.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev juhib koolikiusamise teemale pühendatud konverentsi.

12.00 Linnavalitsuse istungi järgne pressikonverents Tallinna pressikeskuses (Estonia pst 9, IV korrus, SOLARIS).

12.00 Põhja-Tallinna vanem Peeter Järvelaid tervitab linnaosa juubilare Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskuses.

13.00 Abilinnapea Eha Võrk osaleb Haaberstis ringsõidul mööda ehitusobjekte koos Haabersti linnaosa vanema Andre Hanimägiga.

15.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet tänab Aegnal hooaja lõpetanud vabatahtlikku reservpäästerühma.

17.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet avab korteriühistute arenguseminari.

17.00 Tallinna linnavolikogu haridus- ja kultuurikomisjoni koosolek.

17.00 Tallinna linnavolikogu linnavarakomisjoni koosolek.

17.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osaleb korteriühistute infotunnil Tulika 33B 2-korruse saalis.

19.00 Tallinna ettevõtlusauhindade üleandmise gala Noblessneri valukojas.

Neljapäev, 10. oktoober

10.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis kohtub Juhani Seilenthaliga eakatele elamispindade loomise teemal.

12.00 Abilinnapea Eha Võrk avab Korteriühistute Teabekeskuse Tallinna Linnavalitsuse infosaalis (Vabaduse väljak 7).

13.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb Reidi tee ehitusnõupidamisel.

13.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Peeter Järvelaid võtab osa kepikōnni treeningust Stroomi rannapargis.

14.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe avab eakate tantsuürituse Tallinna Puuetega Inimeste Koja saalis.

15.00 Kesklinna vanema Vladimir Sveti nõupidamine Ameerika kogukonnaaia arendamise teemal.

16.00 Tallinna linnavolikogu esimees Tiit Terik juhatab linnavolikogu eestseisuse koosolekut.

17.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Pääsküla kooli hoolekogus.

Reede, 11. oktoober

13.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev juhib Olümpia-40 töörühma koosolekut.

13.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Nõmme päästehoone sarikapeol.

Laupäev, 12. oktoober

10.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet avab Järve kettagolfirajal esimesed Tallinna lahtised discgolfi meistrivõistlused.

11.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe külastab Lille all-asumis toimuvat täikat (Kibuvitsa tn 14). 

11.00 Haabersti linnaosa vanem Andre Hanimägi osaleb tervisepäeval Haabersti Vaba Aja Keskuses.  

Pühapäev, 13. oktoober

11.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb 92. Rabajooksul.

13.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet avab linnamatka Kitseküla ja Luite asumitesse. 

14.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet autasustab Tallinna lahtiste discgolfi meistrivõistluste esimesi võitjaid.