08.10.2018

Eelinfo 8.-14. oktoober 2018

Esmaspäev, 8. oktoober

9.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli juhib linnaosa juhtkonna koosolekut.

9.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Kultuuriameti esindajatega.

9.30 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson juhib Haabersti linnaosa valitsuse osakonnajuhatajate ja allasutuste juhatajate töönõupidamist.

9.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosavalitsuse juhtkonna nõupidamist

9.30 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb nõupidamisel linnaosavalitsuse vanema asetäitjatega.

10.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub linnapea Taavi Aasaga eelarve küsimustes.

10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib linnaosa valitsuse osakonnajuhatajate ja allasutuste töönõupidamist

10.00 Abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel Keskkonnaametiga

10.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb nädalaplaani koosolekul.

10.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosavalitsuse meedia töönõupidamist.

11.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosa haljastuse ja heakorrateemalist nõupidamist.

11.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib linnaosavalitsuse meedianõupidamist.

11.00 Abilinnapea Eha Võrk juhatab nõupidamist Linnavaraametiga.

11.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laatsi peab nõu linnamajanduse osakonnaga. Osalevad vanema asetäitja Tarmo Richard Klamp, linnamajanduse osakonna juhataja Urmas Kõpp ja arhitekt Margarita Lykke.

12.00 Prantsuse Lütseumi uue võimla avamisüritus.

12:00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva külastab Lasnamäe Mehaanikakooli

12:30 Abilinnapea Eha Võrk kohtub kodanikuga.

12.30 Abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel kaasamisnõunikuga teemal kodulehe kaasamisvärav ja tänavate kavandamise hea tava.

13.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe kohtub Kristiine tegevuskeskuse eakatega (Tulika 33b saalis), muusikalise kingituse teeb Tallinna Sotsiaaltöö Keskuse ansambel.

13.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub eelregistreeritud kodanikuga

13.00 Abilinnapea Tõnis Mölder osaleb Lastekaitse temaatilisel arutelul ministeeriumis

13.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson külastab Karikakra lasteaeda.

13.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Haridusameti esindajatega.

14.00 Abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel linnapea Taavi Aasa ja abilinnapeadega.

14.00 Abilinnapea Eha Võrk osaleb Linnavalitsuse kabinetinõupidamisel.

14.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe õnnitleb 100.a juubilari.

15.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub eelregistreeritud kodanikuga

15.00–18.00 Mustamäe linnaosa valitsuses Kodanike vastuvõtt.

15.00-17.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

15.15 Abilinnapea Eha Võrk osaleb eelarve nõupidamisel linnapea Taavi Aasaga.

16.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel linnapea Taavi Aasaga

17.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe kohtub linnaosa kodanikega Tulika 33b saalis.

18.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb linnaosakogu koosolekul.

Teisipäev, 9. oktoober

10.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Spordi- ja Noorsooameti esindajatega.

10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb linnavarakomisjoni koosolekul.

11.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe kohtub Tallinna linnapea Taavi Aasaga Kristiine linnaosa eelarve küsimustes.

11.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

11.30 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb koosolekul linnapea Taavi Aasa juures

12.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Akadeemia tee 30 uue spordikompleksi avamisel.

12.30 Abilinnapea Eha Võrk osaleb Mustamäel ElamusSpa avamisel.

13.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb eelarve arutelul linnapea Taavi Aasa juures.

13.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb linnapea Taavi Aasa juures 2019. aasta eelarve nõupidamisel.

13.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet kohtub munitsipaalpolitsei ameti juhi Aivar Toomperega.

13.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

13.00 Abilinnapea Eha Võrk teeb Eesti korteriühistute XXI foorumil ettekande

14.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb nõupidamisel abilinnapea Tõnis Möldri juures

14.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb 2019. aasta eelarve nõupidamisel.

14.30 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev külastab Mustamäe Humanitaargümnaasiumi ning õnnitleb kauaegset eesti keele õpetajat Ivi Seppa tema 80. juubeli puhul.

15.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osaleb Mõtuse 25 ja Mõtuse 29 detailplaneeringu avalikus arutelus.

15.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib töönõupidamist Lasnamäe linnaosa valitsuse kultuuri- ja noorsootöö osakonna juhatajaga

15.00 Mustamäe Elamuste Keskuse avamine linnarahvale, tervitab linnaosa vanem Lauri Laats.

15.30 Abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb kohtumisel kodanikuga

16.30 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb linnaosa valitsuse vabaõhukontori töös (Järveotsa tee 47 hoovis).

17.00 Abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb 2019.a. eelarve arutelul

17.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet kohtub linnavolikogu Keskfraktsiooniga.

17.30 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb linnaosa valitsuse vabaõhukontori töös (Järveotsa tee 29 hoovis).

Kolmapäev, 10. oktoober

10.00 abilinnapea Tõnis Mölder osaleb Ida-Tallinna Keskhaigla taastusravi eriala ja Eesti kaitseväe koostöö juubelikonverentsil

10.00  linnavalitsuse istung

10:30 abilinnapea Eha Võrk osaleb Linnavarakomisjoni koosolekul.

10.30 Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb Westholmi gümnaasiumi juurdeehituse planeerimise nõupidamisel.

12.00 linnavalitsuse istungi järgne pressikonverents Tallinna pressikeskuses (Estonia pst 9, IV korrus, SOLARIS).

13:00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib töönõupidamist Lasnamäe Noortekeskuse juhatajaga

16.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb koosolekul Linnavaraametis.

17.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe avab välikontori Seebi 30.

18.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats avab uue mänguväljaku aadressil Sõpruse pst 234a.

10. – 12. oktoober   Üritus Tallinna kohtumised Peterburis.

Neljapäev, 11. oktoober

9.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe kohtub eelregistreeritud kodanikuga.

10.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson värvib koos vabatahtlikega Haabersti rulaparki (Õismäe tee 132).

10.00–12.00 Mustamäe linnaosa valitsuse linnamajanduse osakonnas kodanike vastuvõtt.

10.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Pirita lähenevate ürituste koosolekul.

10.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet õnnitleb Jaan Poska lasteaeda 94. sünnipäeval.

11.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel Taavi Aasaga.

 

12.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillise, linnaosavanema asetäitjate ja linnaosavalitsuse osakondade juhtide koosolek.

12.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe, Bakuu Surahhanõ linnaosa vanem Ilqar  Abbasov abikaasaga ja Aserbaidzaani Parlamendi  Eesti rühma juht Gadzi Salajev avavad uuenenud Kotkapoja haljasala, mis sümboliseerib mõlema rahva ajaloolist sidet ja sõprust Kristiine linnaosa ning Bakuu Surahhanõ linnaosa vahel.

15.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe tutvustab Bakuu delegatsioonile Kristiine linnaosa vaatamisväärsusi.

15.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osaleb spordi-ja noorsooameti mittetulundustegevuse toetuse taotluste läbivaatamise komisjonis.  

17.00 Abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb külalisesinejana Tallinna Ülikoolis.

17.30
Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb Haabersti linnaosa korteriühistute ümarlaual Haabersti Vaba Aja Keskuses.

17.30 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib kohtumist Keldrimäe asumi elanikega.

Reede, 12. oktoober

9.40 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe tutvub Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi Räägu õppehoonega.

11.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe kohtub eelregistreeritud kodanikuga.

11:00 Abilinnapea Eha Võrk kohtub Jõhvis omavalitsuste esindajatega ja tutvustab Tallinna linna toetusmeetmeid korteriühistutele.

12:00 Abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb kohtumisel Agilty MM 2020 korraldajatega

14.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib Kristiine linnaosa 2019.a tegevusplaani nõupidamist.

18.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb tänuõhtul Vilde muuseumis.

19.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb festivali Kuldne Mask üritusel.

 

Pühapäev, 14. oktoober

 

11.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb 90. Rabajooksul.

19.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb aasta õpetaja 2018 auhinnagalal „Eestimaa õpib ja tänab“.