09.04.2018

Eelinfo 9.-15. aprill

Esmaspäev, 9. aprill

 

9.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli juhib linnaosa juhtkonna koosolekut.

9.00 Nõmme linnaosa vanema Grete Šillise, nõunike ning osakondade ja allasutuste juhtide koosolek.

9.30 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson juhib Haabersti Linnaosa Valitsuse osakonnajuhatajate ja allasutuste juhatajate töönõupidamist.

9.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosavalitsuse juhtkonna nõupidamist.

10.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel Keskkonnaametiga.

10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Haridusameti esindajatega.

10.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb elanike evakueerimise nõupidamisel.

10.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib linnaosa valitsuse töönõupidamist.

10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib LOV osakonnajuhatajate ja allasutuste töönõupidamist.

11.00 abilinnapea Eha Võrk juhatab nõupidamist Linnavaraametiga.

11.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Kultuuriameti esindajatega.

11.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe jubib linnamajanduse osakonna koosolekut.

11.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib LOV meedianõupidamist.

11.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid juhatab linnaosavalitsuse juhtkonna koosolekut.

11.00 Mustamäe Päevakeskuses toimub kevadlaat.

11.30 abilinnapea Tõnis Mölder külastab Tallinna Lastekodu.

11.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis kohtub Nõmme Rahu koguduse õpetaja Ove Sandriga.

12.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

12.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli kohtub Pirita Vaba Aja Keskuse juhatajaga, et arutada EV100 tähistamist.

12.30 abilinnapea Eha Võrk osaleb Paepargi tn. 11 koosolekul abilinnapea Vadim Belobrovtsevi ja Linnavaraameti esindajatega.

13.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson tutvub Kakumäe ranna ja Mirta tänava mänguväljaku heakorraga ning Räime tänava ehitusega.

13.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osaleb vestlusringis Kristiine Tegevuskeskuse päevakeskuses.

13.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib nõupidamist noortekeskuse töötajatega. 

14.00 linnavalitsuse kabinetinõupidamine.

14.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats juhatab LOV nõupidamist, teemaks MLOV 25 ja suvepäevade korraldamine.

15.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson kohtub Rocca al Mare Lions klubi esindajaga.

15.00-18.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis võtab vastu kodanikke.

15.00–18.00 Kodanike vastuvõtt Mustamäe Linnaosa Valitsuses.

15.30 abilinnapea Eha Võrk kohtub kodanikuga.

16.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

16.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet võtab vastu kodanikke.

17.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli kohtub kodanikuga.

17.30 Kultuuriköök 82-s üritus „Tervislik toit lihtsalt ja odavalt: Rikkalikud ja toitvad salatid ning smuutid“. Tasuta.

18.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Pirita linnaosakogu koosolekul.

 

Teisipäev, 10. aprill

 

9.00 Mustamäe Linnaosa Valitsuse juhtkonna nõupidamine, juhatab linnaosa vanem Lauri Laats.

9.00 Kesklinna vanema Vladimir Sveti nõupidamine Kommunaalmeti juhataja Ain Valdmanniga. 

9.30 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb Heawater projekti avaüritusel.

9.30 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli külastab Kose lasteaeda.

10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Spordi- ja Noorsooameti esindajatega.

10.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson tutvub Väike-Õismäel skatepargi heakorraga.

10.30 Mustamäe Linnaosa Valitsuses koosolek teemal „Mustamäe päev“, juhatab linnaosa vanem Lauri Laats. 

11.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson tutvub  perspektiivse külaplatsiga Veskimetsa asumis.

11.00 Nõupidamine TLT-s Mustamäe noorteprojekti MEP ellurakendamise võimalustest TLT kaasabil.  Juhatab Mustamäe linnaosa vanema asetäitja Inna Fjodorova.

11.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis kohtub TTÜ Mektory Tehnoloogiakooli juhi Siim Sultsoniga.

12.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev juhib Tallinna Päevaga seotud koosolekut, osaleb Kesklinna vanem Vladimir Svet.

12.30 abilinnapea Tõnis Mölder kohtub Eesti Päästearmeega.

14.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel Tallinna Linnaplaneerimise Ametiga.

14.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Raadio 4 vestlussaates.

14.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats osaleb ringkäigul linnaosas koos abilinnapea Aivar Riisalu ja Tallinna Transpordiameti esindajaga.

15.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Haridustöötajatest juubilaride tunnustamisüritusel.

17.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb kohtumisel Keskkonnahariduskeskuses.

17.00 Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Manuela Pihlap osaleb žürii liikmena Lasnamäe gümnaasiumi õpilaste ballil.

18.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Ranna tee 1 ümarlaual.

 

Kolmapäev, 11. aprill

 

10.00 linnavalitsuse istung

10.15 abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel linnapea Taavi Aasa ja Kesklinna vanema Vladimir Svetiga.

10.30 Kesklinna vanema Vladimir Sveti nõupidamine linnapea Taavi Aasaga.

11.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel Põhja-Tallinna linnaosa vanema Raimond Kaljulaidi ja Linnavaraameti esindajatega.

12.00 linnavalitsuse istungi järgne pressikonverents Tallinna pressikeskuses (Estonia pst 9, IV korrus, SOLARIS).

12.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis külastab Nõmme vaba aja keskust.

12.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats kohtub MTÜ Must Mägi liikmetega.

12.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

12.30 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Pirita seeniorite nõukogu esimesel kohtumisel.

13.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb Patarei vanglasse kavandatava rahvusvahelise kommunismikuritegude muuseumi ideekonkursi tulemuste väljakuulutamisel.

14.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub linnavolikogu esimehe Mihhail Kõlvarti ja eelregistreeritud kodanikega.

15.15 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe kohtub Lille asumiseltsi esindajatega.

16.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib linnaosa valitsuse töönõupidamist.

17.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Tallinna Linnavolikogu haridus- ja kultuurikomisjoni töös.

18.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev külastab Kanutiaia Huvikooli korraldatud moekonkurssi "Sedamoodi" Salme kultuurikeskuses.

11.-13. aprill viibib abilinnapea Tõnis Mölder lähetuses.

 

Neljapäev, 12. aprill

 

8.30 Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb nõupidamisel linnavolikogus.

9.00 abilinnapea  Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel Keskkonnaameti juhiga.

9.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli juhib eluasemekomisjoni.

9.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva ja linnaosa vanema asetäitja Manuela Pihlap osalevad nõupidamisel Lasnamäe ürituste teemal.

9.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Nõmme linnaosa kevadpäevade korraldustoimkonna koosolekul.

10.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb Linnavaraameti ehitusobjektide koosolekul Linnavaraameti esindajatega.

10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Avatud kooli esindajatega.

10.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson juhib Haabersti tervisepäevade teemalist nõupidamist.

11.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel linnapea Taavi Aasaga.

11.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Mähe Vaba Aja Keskuse taguse õueala arengu nõupidamisel.

12.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid õnnitleb linnaosa eakaid juubilare Salme kultuurikeskuses.

12.00 Laste lauluvõistluse LAULUKARUSSELL Mustamäe eelvoor Mustamäe Laste Loomingu Majas. Tervitab linnaosa vanem Lauri Laats.

12.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis kohtub Glehni pargis Nõmme Tee Seltsi juhatuse liikme Kadi Alataluga.

13.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel nõunikuga.
14.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev külastab Vene kultuurikeskust.

14.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe avab eakate tantsuõhtu Tallinna Puuetega Inimeste Kojas (Endla 59). Esinevad Boris Lehtlaan ja Are Jaama. Sissepääs tasuta.

14.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva ja linnaosa vanema asetäitja Manuela Pihlap juhivad nõupidamist Lasnamäe ürituste teemal.

15.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb Toom-Kooli tn 6 kinnisasja võõrandamisel Tallinna linna poolse kingitusena Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Tallinna Püha Neitsi Maarja Piiskoplikule Toomkogudusele, Tallinna Piiskoplikus Toomkirikus.

15.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

15.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson külastab lemmikloomapäeva Haabersti Noortekeskuses.

15.00 Kesklinna vanema Vladimir Sveti nõupidamine linna IT-direktori Väino Oleviga.

16.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva tervitab „Tallinna kirikud“ projektis osalejaid.

 

Reede, 13. aprill

 

9.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub eelregistreeritud kodanikuga.

10.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet avab lasteaedade abiõpetajate konverentsi Õpetajate majas.

10.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli juhib Pirita saabuvate ürituste koosolekut.

14.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats osaleb Akadeemia tee 30a kinnistu projekti arutelul linnavaraametis.

14.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb reklaamikomisjoni istungil.

16.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson võtab osa Haabersti Mehed 65+ klubi 6. aastapäeva tähistamisest kohvikus Harku.

Abilinnapea Züleyxa Izmailova viibib välislähetuses Kopenhaagenis.

 

Laupäev, 14. aprill

 

14.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb rahvusvahelisel üritusel „Totaalne etteütlus“.

 

Pühapäev, 15. aprill

 

11.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb 89. Rabajooksul.