21.10.2019

Eestlasele müümise kunst

Tallinna Ettevõtlusamet korraldab 21. oktoobril 2019 koolituse "Eestlasee müümise kunst" Nordic Hotel Forumi konverentsikeskuses Viru väljak 3, Tallinn

Meile eestlastele ei meeldi, kui meile müüakse. Me ei armasta pealetükkivaid inimesi, ameerikalikku naeratust, liigset ülevoolavust – meile meeldib tasakaal. Meile meeldib ise osta ja vajadusel nõu küsida. Ootame, et müüja oleks meie jaoks olemas, hoiaks sidet, tunneks toodet ja hariks meid turul valitsevatest trendidest. Lõpuks soovime teha ise õige otsuse! See koolitus on Sulle, kui sa tegeled aktiivse müügiga. Päev on kokku pandud lähtudes sellest, mida iga müügiinimene vajab. Koolitaja toob iga tegevuse juures välja olulised detailid ja oma kogemuse. Kõik saavad etappe praktiseerida ja kogetut peegeldada. Ühises arutelus sünnib kindlasti ka uusi mõtteid ja võimalusi. Leiad uusi tuttavaid ja koged head energiat!

Koolituspäeva teemad:
* enesehäälestus
* kontakti otsing
* helistamise skripti koostamine
* kõne ja kohtumise aeg
* kohtumise ettevalmistus
* kohtumise läbiviimine
* kestev koostöö MIKS just Sulle?
* Võtad aja maha ja korrastad oma mõtted
* Kuuled uusi lähenemisi
* Harjutad ja arened
* Leiad endas julgust
* Tunned end õnnelikuna

Koolituse viib läbi ettevõtja ja koolitaja Urmas Kamdron. Urmas on väga värvika minevikuga praktik, kes on viimased 15 aastat kogunud kogemusi nii müügi- kui ka turundusmaastikul. Ta on töötanud nii suur- kui väikeettevõtetes ning omab kogemusi väga erinevate valdkondade toodete müügis ja turunduses. Olgu tegemist autotööstuse, IT, ehituse või tootmisettevõttega. Urmase sõnul on kõigis neis mängureeglid ikka samad. Müügitiim on kõige emotsionaalsem osa igast ettevõttest. Tihti ei oska ettevõtte juhid müügitiimi aidata. Nad sooviksid anda müügiinimestele kogu oma motivatsiooni, aga kahjuks nii see ei toimi. Kui müügitiim ei tööta, siis võib ka ülejäänud personali koju saata. Samas ei tohi unustada, et ettevõtte müügi eest vastutavad tegelikult kõik ettevõtte töötajad. Urmase kireks on anda omandatud teadmisi edasi ja aidata inimesi kiirelt rajale.

Koolituse maksumus: 35 eurot (hind sisaldab loengumaterjale, kohvipause ning lõunat restoranis Monaco)

Registreerun

Lisainfo:
Triin Abel
Tallinna Ettevõtlusamet
telefon: 640 4240
e-post: triin.abel@tallinnlv.ee