16.11.2020

Ehime linna advendiaja alguseks!

Lugupeetud ettevõtjad, organisatsioonid ja elanikud, kutsume teid kõiki osalema Kesklinna akende, uste ja sissepääsude jõuluteemalise kaunistamise võistlusel!

Kesklinna valitsuse iga-aastane jõuluakende konkurss laieneb tänavu ka uste ja sissepääsude kaunistamisele. Konkursi eesmärk on motiveerida võimalikult paljusid kesklinnas tegutsevaid ja elavaid inimesi pühademeeleolu looma, et muuta meie linn saabuvateks pühadeks võimalikult kauniks ning jagada oma pühadeootust ja jõulurõõmu. 

Kaunistamisvõistlus algab esimese advendiga 29. novembrist ja lõpeb 31. detsembril. Kõigil, kes soovivad meie konkursil osaleda, palume endast märku anda hiljemalt nädal enne jõuluõhtut, 17. detsembriks. Seda palume teha Kesklinna valitsuse Facebooki lehel või e-kirjaga aadressil kesklinn@tallinnlv.ee, saates foto oma jõulukujundusest. 

Kauneimad kujundused selgitame rahvahääletuse teel – inimesed saavad valida oma lemmikud meie Facebooki lehel. Esikolmikut premeeritakse järgnevalt: I koht - 600 eurot, II  koht - 400 eurot ja III  koht - 250 eurot. Ühtlasi  tunnustame eripreemiaga taaskasutust ning uusi ootamatuid lahendusi vana ja väärika traditsiooni hoidmisel.  

Muudame üheskoos jõuluaegse linna eriti kauniks!

 

Uudise rubriigid: