23.09.2021

Ehitus peatab nädalavahetusel liikluse Luise tänaval

Reede, 24. septembri hommikul kell 7 suletakse Tallinna kesklinnas soojustrassi ja veetorustiku ehituse tõttu läbisõiduks Luise tänava üks sõidurada. Luise tänav on täielikult suletud reede õhtul alates kella 19-st kuni pühapäeva, 26. septembri õhtu kella 23-ni. Luise tänava üks sõidurada jääb osaliselt suletuks kuni kolmapäeva, 29. septembri õhtuni.

„Tänava sulgemine on vajalik seoses Luise tänava soojustrassi ja veetorustiku välja ehitamisega. Luise tänava elanikud pääsevad autoga oma kodu hoovi ja jalakäijate liikumine jääb avatuks,“ selgitas Kesklinna vanem Monika Haukanõmm. „Palume järgida ajutiste liikluskorraldusvahendite nõudeid ja arvestada, et piirangute tõttu tuleb varuda rohkem aega. Palume vabandust töödega kaasnevate ajutiste ebamugavuste pärast ning loodame mõistvale suhtumisele.“

24. septembril kell 7 alustatakse tee osalise sulgemisega Luise 25 ja Luise tn 32 vahelisel lõigul, nii et vabaks jääb üks sõidurada ja üks kõnnitee. Alates reede, 24. septembri kella 19-st kuni pühapäeva, 26. septembri kella 23-ni on samal lõigul sõidukite läbipääs suletud täies mahus.

Nädalavahetusel on Luise tänava täissulgemise ajal võimalikud ümbersõidud ühelt poolt Toompuiestee ja Tehnika tänava kaudu ning teiselt poolt Endla tänava bussiraja kaudu. See tähendab, et kuni Luise tänav on suletud, pääseb kesklinnast Haabersti poole, pöörates Kaarli puiesteelt paremale Toompuiesteele ja sealt vasakule Tehnika tänavale ja edasi Paldiski maanteele. Kesklinnast saab sõita Kristiine ja Mustamäe poole, pöörates Kaarli puiesteelt Endla tänava kesklinnast väljuva suuna bussirajale, mis on ajutiselt avatud ka muudele sõidukitele.

Uudise rubriigid: