27.02.2018

Ehituse Tehnoloogiakonverentsil kõneldakse mudelprojekteerimisest

Kolmapäeval, 28. veebruaril toimub Tallinn Ülemiste City Öpiku Majas (Valukoja 8) Ehituse Tehnoloogiakonverents „E-ehitusega edukaks“; kultuurikeskuse KAJA mudelprojekteerimisest teeb ettekande Infragate Eesti esindaja.

Sel aastal on tehnoloogiakonverentsi fookuses kaasaegsete lahenduste kasutamine nii ehitamisel kui ehitistes, ehitusinfo juhtimine ja e-ehituse ühtse klassifikatsioonisüsteemi loomine.

Selleks, et e-ehitusega edukaks saada, vajavad ehitusettevõtted tõhususe tõstmiseks terviklikku majandustarkvara. Konverentsil tutvustatakse valdkonda tundvaid ja arendavaid ettevõtteid, kellel on Eesti ehitusturul uuenduste juurutamisel ja hoogustamisel oluline roll. Ettekannetes ja aruteludes vaadeldakse, kuidas tehnoloogia areng ehitussektorit efektiivistab.

Tallinna linna tellitud objektidel BIM-projekteerimise juurutamisest annab järgmisel kevadel valmiva hoonekompleksi, Mustamäe kultuurikeskuse Kaja projekteerimise näitel ülevaate Infragate Eesti AS juhatuse liige Urmas Aaskivi. Tallinna linn tegeleb aktiivselt BIM tehnoloogia rakendamisega linna uute hoonete projekteerimisel, ehitamisel ja haldamisel. Koostöös Riigi Kinnisvara AS spetsialistidega valminud Mustamäe Kultuurikeskus KAJA pilootprojekt on BIM tehnoloogia rakendamisel Tallinna esimene mudelprojekt.

Lisainfo:
https://pood.aripaev.ee/ehituse-tehnoloogiakonverents-2018