26.09.2016

Ehitustööd Gonsiori-Pronksi ristmikul lõpetatakse teisipäeval

Seoses töödega Pronksi ja Gonsiori tn ristmikul, suleti 25. septembri hommikul liiklusele Gonsiori tänaval neljast sõidurajast kaks. AS Tallinna Vesi palub liiklejatel arvestada võimalusega, et AS Tallinna Vesi ei jõua teekatte taastamistöödega, 26. septembri tipptunniks lõpule ja liiklus normaliseerub alles hommikuseks tipptunniks.

AS Tallinna Vesi vabandab siiralt võimalike ebameeldivuste pärast ning taastab tavapärase liikluskorralduse nii kiiresti kui võimalik. Kindlasti on kõik neli rida Gonsiori-Pronksi ristmikul liiklusele avatud homme, 27.09 hommikuseks tipptunniks.

Kuna liikluskorralduse muudatus on piirkonnas oluliselt liikluskoormust tõstnud (sealhulgas Stockmanni ristmik, aga ka Jõe tänava – Narva maantee ristmik) palutakse autojuhtidel võimalusel valida teine teekond ning arvestada kesklinnas liiklusseisakutega õhtusel tipptunnil.

Seoses töödega Pronksi ja Gonsiori tn ristmikul, suleti 25.09 hommikul kell 10.00 liiklusele kaks sõidurida suunaga Stockmanni kaubanduskeskuse poole. Liiklusele jäi avatuks kaks sõidurida, mõlemas suunas üks.Suletud on orienteeruvalt 50m pikkune teelõik Pronksi-Gonsiori ristmikust Stockmanni poole.