16.05.2017

Emadenädal Naerulindude rühmas

Ajavahemikul 08.05-12.05.2017 oli Emadenädal Naerulindude rühmas, mille raames viisid tegevusi läbi Naerulindude emad.

Esmaspäeval, 08.05.17 käis rühmas külas Triine ema, kellega meisterdati paberlennukit. Lennukite tegemise käigus arutleti, mis juhtub, kui näiteks poes müüakse pükse, mille üks säär on lühem kui teine? Lapsed arutlesid ning pidasid emaga dialoogi.Valmis lennukid kaunistas iga laps talle sobivalt. Seejärel said lapsed visata lennukit läbi rõnga. Lastele valmistas  meisterdamine ja lennukite lennutamine tohutut rõõmu! 
Aitäh Triine emale! 

Teisipäeval, 09.05.2017 käis külas Marloni ema, kellel oli mõlemas käes  5 liitrine jäätisevann. Marloni ema õpetas lastele kuidas tehakse jäätisepalle, seda said lapsed ise katsetada ja proovida. Laps sai valida kas paneb jäätisepalli vahvlikoonusesse või topsikusse.
Aitäh magusa tegevuse eest Marloni emale! 

Kolmapäeval, 10.05.2017  käis külas Karl-Tristani ems, kes tegi lastega päeva alustuseks ühe energiapommi ehk tervisliku smuuti. Smuuti tegemisel räägiti lastega tervislikust toitumisest ning mida üks või teine smuuti koostisosa meie kehale annab. Lapsed said teada, millise superkangelase salarelvaks oli spinat,  mida teeb avokaado meie juustele, küüntele ja nahale. Samuti millist mineraali sisaldab maasikas ja miks on meil vaja mustikaid süüa.
Aitäh Karl-Tristani emale!

Kõik kolm ema said Naerulindude poolt mälestuseks tänukirja.
Pildigalerii toredatest tegevustest asub siin.