12.02.2018

Endiste karikakarde kohtumisõhtu

Karikakra rühm, kes alustas oma lasteaiateed 6 aastat tagasi, oli kokku kasvanud. Sünnipäevadel käidi kogu rühmaga,emad tegi omavahel kohtumisõhtuid ja väljasõite.

Kui eelmise aasta kevadel tuli lapsed kooli saata, oli kõigil pisar silmas. Juba siis anti aga lubadus taas kokku saada.

Jaanuari lõpus kutsusimegi meie, õpetajad, oma endised lapsed lasteaeda klassiõhtule, et rääkida sellest, kuidas läinud on.

Lapsed rõõmustasid taaskohtumise üle väga ja vanemadki said omavahel lobiseda . Mängisime mõned mängud, rääkisime juttu ja lapsed tahtsid lihtsalt mänguasjadega mängida. Kui küsisime lastelt,  mida nad lasteaiast taga igatsevad, oli vastus üllatav -   nii mõnigi nimetas lõunast magamist, mis lasteaias tavaliselt ju ei meeldinud.

Meie, õpetajad, aga vaatasime ajale tagasi ja mõtlesime: kas tõesti on need preilid ja noormehed meie väiksed karikakrad, keda sai süles hoitud! Nii tore oli näha, kui pikaks ja suureks olid nad juba selle poole aastaga sirgunud, milliseks kujunenud nende mõtlemine ja käitumine. Oli väga, väga tore näha armsaid endiseid väiksi ja suuri karikakraid.

Õpetajad Diana ja Ülle