10.04.2019

Endla alustab projektiga "5 senses+one"

Meil on hea meel 09.04 saabunud teate eest, kus SA Archimedes Euroopa Solidaarsuskorpus annab teada, et Tallinna Endla lasteaia "Erasmus noorele ettevõtjale" vahetusprogrammi osaleja Johnny Calde eestvedamisel saab rahastust projektiga "5 meelt" ehk "5 Senses+one".

Projekt viiakse läbi 3 lasteaia vahel - Tallinna Endla lasteaed, Tallinna Päikesejänku lasteaed ja Tallinna Linnupesa lasteaed ja lisaks on kaasatud MTÜ Endla Koostöökogu ja Loovharidus MTÜ. Projekti  eesmärgiks on anda uuele põlvkonnale teistsugune väljavaade haridusele. Projekti tegevuseks on koos lasteaialastega uudistesaate tegemine ja kõik projektis osalejad saavad proovida telesaate tegemisel esinevaid erinevaid rolle. Lapsed saavad projekti jooksul erinevaid oskuseid ja õpivad ennast paremini tundma ning saavad teada, mis neid endid kõige rohkem huvitab.

Projekti hakkab vedama Johnny Calde ja talle pakuvad partnerlus projektis Loovhariduse liige Taavet Borovkov, Tallinna Endla lasteaiast õppejuht Liina Sügis, Tallinna Päikesejänku lasteaiast õpetaja Laura Nõu ja Tallinna Linnupesa lasteaiast Liis Vääna. 

eu_flag_co_funded_pos_[cmyk]_right_ET.jpg

Projekt viiakse läbi juuni 2019-jaanuar 2020 vahemikus, mil toimuvad kontakttegevused partnerlasteaedades.

Täname kõiki osapooli, kes andsid nõusoleku projektis kaasa löömast ja jääme põnevusega projekti käivitumist ootama! :)