29.08.2019

Endla lasteaed oli kaasatud Viimsi haridustöötajate arenduspäevale

Juba seitsmendat korda toimus Viimsi Haridustöötajate Arenduspäev. Sel korral olid haridustöötajad oodatud Haabneeme Kooli. Kohale tuli ligi 260 inimest.

Enne arenduspäeva saadeti laiali küsimustik, kust koorusid välja teemad, millele täna fookus oli suunatud.

* Kes kaitseb õpetajat? Õpetaja, meedia ja kommunikatsioon.

* Kaasav haridus- hariduse kaasamine.

* Lapsevanem ja kogukond. Kool kogukonnas- kogukond koolis. Ettekandeid tegid Martin Šmutov, Rain Uusen, Georg Merilo, Peep Vain, Karmen Palts, Külli Volmer, Grüüne Ott, Mari-Liis Sults, Eliis Ait, Janek Mäggi ja Lauri Hussar.

Tallinna Endla Lasteaed jagas mõtteid ja praktikaid teemal, Kaasav haridus- hariduse kaasamine. Loodame ,et saime kaasa aidata Haabneeme Kooli juhi Sirje Toomla juhtmõtte täitumisele "Soovin, et kohaletulnud oleksid avatud meelega kuulajad ja kaasa rääkijad, et kogu valla hariduse alustaladest, õpetajatest, hariduselu edendajatest ja kogukonnast kasvaks ühtne mõtteruum, mis lubab valla haridusmaastikul koostöiselt kasvada ja areneda, kus oleks valitsev heasoovlik hoolivus ja teineteist toetav õhkkond, kus ideedel on soodne kasvupinnas ja uutel mõtetel on ruumi seemnest võrsuda". Täname sooja vastuvõtu ja inspireeriva arenduspäeva eest ning oleme avatud jätkuvale koostööle!

69316834_680291265808808_6082514894840659968_n.jpg