09.09.2019

Endla lasteaia direktor osales PARE podcastis „Avameelselt Inimeste Juhtimisest! vol. 6"

Kuuenda saate teema on mitmekesisus ja kaasav juhtimine. Arutleme kaasava juhtimise teemal organisatsiooni kultuuri muutuste elluviimisel mitmekesisust oskuslikult rakendanud Endla lasteaia juhi Grüüne Ottiga. Saatekülalisega vestlevad Taavi Libe ja Marget Mark.

Tallinna Endla Lasteaed võitis PARE parim personaliprojekt 2019 auhinna projektiga „Multikultuurne õppiv kogukond“ (MÕK)“, mis jäi PARE hindamiskomisjonile silma eelkõige kui laiaulatuslik, kaasav praktika.

Milliseid teadmisi ja oskusi toob endaga kaasa erasektorist tulev juht, kellel puudub varasem töökogemus eelkooliealiste lasteasutuses? Miks on kasulik erinevate sektorite töökogemus?

Milliste väljakutsete ees seisab juht, kui meeskond on harjunud koos töötama mitu kümnendit ning sisse on harjunud töömeetodid, mis on tänaseks ajale jalgu jäänud? Kuidas luua usalduslik, loov ja koostöötahteline meeskond, kui selle liikmed on erinevast rahvustest ja soost, erineva vanuse ja kultuuritaustaga? Mis päriselt töötajate suhtumise ja hoiakute muutuse esile kutsub ning kuidas seda teha? Milline roll on muutuste juhtimisel juhi enda mõtteskeemidel ja uskumustel?

Kuula saadet https://soundcloud.com/user-978631194/pare-podcast-avameelselt-inimeste-juhtimisest-6

https://www.pare.ee/PAREpodcast
https://www.facebook.com/PARE.Eesti/photos/rpp.200787976991/10157373363566992/?type=3&theater

Head kuulamist!
Saatejuht: Taavi Libe, Marget Mark
Saate produtsent: Marget Mark
Tehniline tugi: Tanel Triisa
Uudis on võetud PARE - inimeste juhtimise kvaliteedi arendaja lehelt: https://www.facebook.com/PARE.Eesti/