03.09.2019

Endla lasteaias algas uus õppeaasta mänguliselt

2.septembril tähistasid kõik Endla lasteaias tarkusepäeva ühise mänguhommikuga, mis inspireeris kõiki lapsi mängima üheskoos ja pakkus uusi vaba mängu ideid kõikidele.

Mesimummu rühma õpetajad Viive ja Ireene korraldasid õppeaasta alguse puhul vahva mängulise hommiku, kus kõik rühmad said mängida uusi mänge või tuletada meelde juba õpitud populaarseid mänge, mida hiljem saavad lapsed iseseisvalt vaba mängus kasutada. Lisaks etendasid Mesimummu lapsed ja õpetajad lühinäidendi laste ja erinevate tegelaste kooli minemisest ja ühiselt vaadati erinevaid Aabitsaid, millega on võimalik juba lasteaias tutvuda. 

70008209_463426254242640_2240026303304564736_n.jpg

Pärast pidu sai iga laps endale rattapäeviku ja jalgrattale helkuri ning Sipsiku rühma lapsed said endale kleepsu, mis tuletab meile meelde, kuidas ohutult liikluses käituda ja mida selleks tegema peab. Jalgrattapäevikut soovitame kõikidel peredel kodudes koos lapsega vaadata ja korrata üle sealseid häid soovitusi ning septembri lõpus on ootamas ees kõiki Endla lapsi rattapäev, kus lapsed saavad praktiseerida enda oskuseid rattal ja kinnistada varasemalt õpitut liiklusohutuse kohta.

Aktuselt ei puudunud ka Lilla Karu, kes on meie maja väärtuste kujundaja olnud juba pikka aega. Täname toreda hommiku eest Mesimummu rühma õpetajaid Ireenet ja Viivet ja soovime kõigile uut õnnestumiste ja avastuste retke Endla AIAS!