23.09.2016

Erasmus+ projekt "Broadening Horizons II" Kullateras

EVT Euroopa Noored projekti Erasmus+ vastuvõtva organisatsioonina pakub Kullatera lasteaed sellel õppeaastal töötamise võimalust Prantsusmaalt pärit noormehele Alexandre.

Kullatera Lasteaed on vabatahtlikke vastuvõttev organisatsioon, kes teeb hetkel koostööd koordineeriva organisatsiooniga EstYes. Juba järjelt kolmas akrediteering kestab kuni aprillini 2020a.

Kullatera lasteaia poolne superviisor on Kullapaide rühma õpetaja Johanna Abner. Vabatahtlikega seotud töös abistab meie lasteaia Lepatriinude rühma uus õpetaja Merit Vakrõõm.

Selle õppeaasta projekt on "Broadening Horizons II" , mis kestab septembrist 2016 kuni juulini 2017.

Alexandre Avignon Gilles on sündinud Chateauroux ´s 09.aprillil 1991a. tema kodukoht asub Prantsusmaal, Lafauches. Tema emakeeleks on prantsuse keel, kuid ta oskab inglise keelt C1 tasemel, peale selle suhtlustasandil ka portugali, hispaania ja saksa keelt.

Kullatera Lasteaeda asus  ta vabatahtlikuna tööle  05.09.2016  ja tema leping kestab kuni  02.07.2017. Oma kodumaal õpib Alexandre  University of Limoges geograafiat.  Alexandre kirjeldab ennast kui avatud meelega inimest, kellele meeldib suhelda uute inimestega ja õppida tundma uusi kultuure. Vabal ajal meeldib talle raamatuid lugeda, kuigi tal enda sõnul on vaba aega keeruline leida.

Põhjus, miks Alexandre teeb vabatahtliku tööd: „Ma olen huvitatud sellest projektist, sest see rikastab mu eelnevaid kogemusi seoses lastega, kelle emakeel ei ole sama, mis minul. Projektide organiseerimine inimestega, kellel on erinev taust, aitab mind mu tulevases töös“.

Alexandre teeb oma vabatahtlikku tööd Kullatera lasteaia kahes rühmas: Kullapaid (juhendab Johanna) ja Lepatriinud (juhendab Merit). Tema tööpäev kestab valdavalt 6h hommikupoolikutel. Lasteaed kaasab Alexandre oma igapäevategemistesse ja loodame, et tema sulandumine meie kollektiivi saab olema kiire, sõbralik ja suudame tema Eestis viibimise aja muuta põnevaks ja elamusrikkaks.