03.12.2018

Eriline kingiturg Astangul

Laupäeval, 8. detsembril kell 10-14 toimub Astangul Eriline Kingiturg, kus müüakse erivajadusega inimeste poolt valmistatud tooteid.

Kingiturg toimub Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses aadressil Astangu 27. Erilisel Kingiturul müügil olevad erivajadusega inimeste valmistatud tooted kannavad endas valmistamise rõõmu ja hingesoojust, aga ka lootust ja unistusi. Eriliselt Kingiturult ostetud kingiga saab ostja kaasa headuse rõõmu, kõige ehedama ja puhtama rõõmu, mida ühte kinki on võimalik panna. Tootevalikust leiab ligi 150 erinevat toodet, alustades köögitarvete ja väiksemate mööblitükkidega ning lõpetades looduskosmeetika ja värskelt trükist tulnud raamatutega.

Kui väsimus jalgadesse poeb, saab kohvikus maha istuda ning nii soolase kui magusaga kõhtu täita. Erilisel Kingiturul leiavad tegevust ka väiksemad. Lastealal meisterdatakse üheskoos pilliroost ja joogikõrtest ehteid, miniloomaaias näeb nii tavalisemaid kui ka veidi erilisemaid loomakesi ning ka jõuluvana leiab aeg-ajalt aega sisse astuda ja laste kingisoove kuulata.

Üritus Facebookis: https://bit.ly/2DePO2L

Erivajadustega inimeste tehtud toodete jõulumüük toimub ka esmaspäeval, 10. detsembril kell 11-14 sotsiaal- ja tervishoiuameti ning munitsipaalpolitsei ameti ühishoone fuajees (Paldiski mnt 48a). ​Erivajadusega inimeste valmistatud kaunite ja funktsionaalsete jõulukingituste ostmisega rõõmustad nii kingi saajat kui selle tegijat. Kõik tooted on valmistatud suure hoole ja armastusega. Tasuda saab sularahas.