13.03.2018

Erivajadusega inimeste töölaadal saab pakutavat tööd kohe proovida

Eesti Töötukassa ning Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse koostöös toimub 28. märtsil kell 11-14 järjekordne Töölaat, mis on mõeldud vähenenud töövõimega inimestele.

Astangu ruumides toimuval Töölaadal osalevad ettevõtted, kes on valmis pakkuma tööd just erivajadusega kandidaatidele. Tavapärastest töömessidest eristab Töölaata lõbusam, vahetum, kaasahaaravam meeleolu. Eelmisel korral toimus näiteks Juku-Kalle Raidi ja Andrei Hvostovi jõukatsumine, kumb on osavam käelises tegevuses. Raid pidi sügisel Hvostovi ülekaalu tunnistama. Samamoodi said Töölaada külastajad praktilistes toimetustes käed külge lüüa: Daily kohvikukett juhendas huvilisi smuuti tegemisel, ISS udupeente koristusseadmete käsitlemisel. Osad asutused, näiteks Swedbank, olid kaasa võtnud erivajadusega kolleegi, kes suhtles otse huvitundjatega ja tutvustas oma tööd.  Pärast messi särasid nii tööandjate kui külastajate silmad, sest proovipäevi lepiti kokku mitmeid ja uutmoodi värbamisolukord meeldis kõigile.

28. märtsil osalevad tööandjatest Selver, Rimi, abc Supermarkets (kaubandus), ISS ja SOL Baltics (puhastusteenindus), Radisson Blue Sky ja Radisson Blu Hotel Olümpia (hotellindus), Omniva ja Express Post (posti sorteerimine, kojukanne), Elisa, Swedbank (klienditeenindus), Eesti Pandipakend (lihttöö). Kui kohe töölepingut ei sõlmita, on võimalik suunduda ka praktikale ja selle käigus oma töösoovis ja oskustes veenduda.

Töötukassa nõustajad tutvustavad vähenenud töövõimega inimeste teenuseid ja koolitusvõimalusi ning annavad karjäärinõu. Astangu kohvikus saate taskukohase hinna eest osta maitsvaid pagaritooteid ja küpsetisi.

Üritus on tasuta ning toimub Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses (Astangu 27, Tallinn).

 

Info:
Mari Kalbin,
Astangu keskuse tööhõivespetsialist

Tel 68 77 229