06.08.2020

Esimene kohtumine lasteaiaga TEREPÄEV

06.08.2020 toimus, kaua oodatud TEREPÄEV ja uued lasteaia õpiruumiga liitujad pääsesid tutvuma lasteaiaga ja meie meeskonnaga.

  • Mesimummide rühmaga tegutseb igapäevaselt, õpetajad Viive Felt , õpetaja  Ireene Sits ja õpetaja-abi Annika Raaper. Meeskond omab pikka pedagoogilist kogemust ja on KIUSAMISEST VABAKS METOODIKA   järjepidev rakendaja. Eelmise aasta lend on meeskonna poolt õnnelikult kooli saadetud ning nüüd ollakse valmis uuteks väljakutseteks.
  • Mesimummide rühm tegutseb hoone I korrusel eraldi sissepääsu võimalusega hoone vasakpoolsest rõdu-uksest.
  • Rühma telefoni number on 53818249 ja lasteaia olulised kontaktid on leitavad SIIT
  • Mesimummide rühmaga tegelevad veel ülemajaliselt, muusika õpetaja ja õppejuhi kt. Kersti Kuusk, liikumisõpetaja Marjet Salmar ja lasteaia juht Grüüne Ott ja õppejuhi kt.  Mailika Kukk.
  • Tasuta parkimisvõimalused parkimiskellaga on Koidu bussipeatuse juures parklas 3-kohta ja lasteaia värava taga 3 kohta, soovitame aga siiralt ikka liikuda koos lapsega ja tulla ning lahkuda lasteaiast võimalusel jalgsi – Endla Lasteaed on Tervist  Edendav Lasteaed 
  • VÄÄRTUSPÕHINE KOOSTÖÖ/PARTNERLUS Tere tulemast Endla Lasteaeda alustavad vanemad on eelmisel aastal koostanud LAPSEVANEMA ABC millest võiks kõikidele peredele täna kasu olla. Lasteaial on kehtestatud KODUKORDmis on lastele, lastevanematele ja lasteasutuse töötajatele täitmiseks kohustuslik ja põhineb peredega kokkulepetel. Endla lasteaed on väike 4 rühmaline maja, mis teenindab igapäevaselt 95 pere ja 20 töötajat. Me tegutseme kokku lepitud HEA TAVA põhiselt. Laste päev kujuneb lasteaias terviseameti poolt kooskõlastatud  PÄEVAKAVA alusel arvestades rühma eripära laste vanust ja arengulisi vajadusi. Lasteaia kohatasu ja toidupäeva maksumuse info on peredele leitav SIIT. Endla lasteaed on Tartu Ülikooli Eetikakeskuse poolt tunnustatud Hea Lasteaia Edendaja tiitliga, me tegutseme kokkulepitud VÄÄRTUSTEL. Meie lasteaeda ja töötajaid on Eesti, Tallinna haridusmaastikul TUNNUSTATUD erinevate haridusuuenduste ja väärtuspõhise lapsest lähtuva õpiruumi loomise eest.Meie kokkulepe on koos peredega, et kõik kes Endla AEDA sisenevad kannavad endas vastustust olla EESKUJU ja tegutsevad LAPSE PÄEVA ÕNNESTUMISE NIMEL. Soovime uutele tulijatele kiiret adapteerumist meie õpiruumiga ja meiega koos kasvamist!

Uudise rubriigid: