20.07.2020

Esitame teile Akadeemia tee 30a mänguväljaku eskiislahenduse ja tahame teada teie arvamust!

Alale võimalikult laia kasutusvõimaluse pakkumiseks on valitud elemente erinevatele vanuse- ning huvigruppidele.

Alale on projekteeritud multispordiväljak (võimalik mängida erinevaid pallimänge: korvpall, jalgpall, maahoki) ning treeningelemente, mis sobivad erinevatele kasutajatele. Jõutrenniks sobiv street workout element on kombineeritud funktsioonidega ning sobib sportlikumale kasutajale. Lisaks on valitud üksikud elemendid, mis on sobivad kasutamiseks kõigile, sh lastele, seenioritele ning erivajadusega kasutajatele. Mängulusti pakub pöörlev ratas, kuhu saab sisse ronida (spinning wheel; vanusele 6+). Väiksematele lastele on kavandatud pesakiik ning karussell (vastavalt vanustele 1+ ja 2+eluaastat) Kuna ala suurus seab omad piirangud, on lastele valitud vertikaalne mänguelement Wall Holla, mis sobib oma iseloomult hästi kõrgete korterelamute piirkonda ning võimaldab seal mängida korraga lausa 42-l lapsel (sobib vanusele 5+ eluaastat)

Mänguala lõunaosasse on maapinnale kavandatud ka erineva läbimõõduga EPDM kattega poolkerasid, mille vahel võivad lapsed joosta, neile hüpata ning tasakaalu harjutada, tõukerattaga sõita või sellel hoopis istuda.

Istumiseks ning asjade toetamiseks on alale projekteeritud kombineeritavad ning mängulised jada pingid, samuti 2 prügikasti ning jalgrattahoidjad.

Uudise rubriigid: