31.05.2019

Esmakordselt SEENIORIDE SUVESIMMAN 2019 !

Esmakordselt toimub kõigi Tallinna linnaosade eakate päevakeskuste ühine hooaja lõpupidu, mis sai nimeks SEENIORIDE SUVESIMMAN 2019.

Esimest korda toimub selline üritus Õismäel Haabersti Sotsiaalkeskuse eestvedamisel, järgmisel aastal korraldab seda juba mõni teine keskus. Simman algab 31. mail kell 14.00 kõigi esinejate rongkäiguga ümber Õismäe tiigi ja seejärel algab kontsert keskuste lauluklubide ühendkooriga, milles on ligikaudu 150 lauljat. Edasi läheb sama põnevalt, näeb nii rahva- line- kui showtantsu, laulavad erinevad ansamblid ja koorid. Kontsertosa lõpetab seeniortants, mis eakate hulgas on praegu väga populaarne, korraga esinevad 7-8 tantsurühma . Et peomeeleolu ei langeks jätkab kohe rahvamuusikaansambel LÕÕTSPILLIPOISID, kellega koos saame nii laulda kui tantsida.

Tiigi kaldale on välja pandud välja käsitööde näitus – müük. Sealt leiate nii keraamikat kui siidisalle, kudumeid ja tikitud esemeid, lapitehnikas ning kangastelgedel kootu vaipu. „Pannkoogi Massin“ pakub magusaid ja soolaseid pannkooke, suppi ja külmi-kuumi jooke.

Päev saab olema värvikas ja rõõmurohke! Kohtume tiigi ääres!

Uudise rubriigid: