08.06.2021

Etendus TUULEPEA JA KULDSARVEDEGA HIRV

Muusikaõpetaja Anni eestvedamisel toimus 7. juunil Lille Lasteaias lastele näidend Tuulepea ja Kuldsarvedega hirv. Õueetendust lasteaia töötajate esituses vaatasid huviga kõikide rühmade lapsed.

Lasteaias on traditsioon, et kui lapsed teevad teatrit märtsis, siis õpetajad teevad lastele rõõmuks teatrit aprillis.  Sellel aastal toimus õpetajate etendus alles juunis ning teatriga tervitati suve algust. Muinasjuttu Tuulepeast ja Kuldsarvedega hirvest ning nõidadest kuulsid ja nägid lapsed esmakordselt.  Lasteaia õpetajad olid kehastunud nõidadeks, hirveks, Tuulepeaks. Etendust vaadati huviga, elati kaasa Tuulepea tegemistele. Oma õpetaja äratundmisrõõmu etenduse tegelases tundsid kõik lapsed. Näe, see nõid on ju õpetaja Maie ja see õpetaja abi Ly-hõikasid lapsed jne. Näe see on ju Külli, kes ei kuulanud Tuulepeana hirve Riina õpetussõnu. Muinasjutt lõppes siiski hästi ning jutu õpetlikkusest said aru kõik lapsed - sõna tuleb kuulata, et sinuga ei juhtuks midagi halba.

Aitäh toreda ja natuke nõiahirmu tekitanud etenduse eest Annile, Lembile, Küllile, Riinale, Lyle, Maiele, Monikale ja Tiiale. Lapsed juba ootavad uut etendust.