20.02.2020

Ettevõtlusakadeemia seminar "Fintech ja ühisrahastus – kas finantsvahenduse tulevik?"

20. veebruaril 2020 kell 10.00-11.30 TalTech Mektory Innovatsiooni HUB, 0-korrusel, ruum Mek-031 aadressil Raja 15 Tallinnas.

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös TalTechiga kutsub osalema loengusarja "Ettevõtlusakadeemia KEVAD 2020" seminaril 20. veebruaril 2020 kell 10.00-11.30 TalTech Mektory Innovatsiooni HUB, 0-korrusel, ruum Mek-031 aadressil Raja 15 Tallinnas.

Seminari „ Fintech ja ühisrahastus – kas finantsvahenduse tulevik?“ viib läbi Laivi Laidroo, PhD, TalTech majandusteaduskonna majandusanalüüsi ja rahanduse instituudi dotsent

Mõeldes finantsvahendusele peame tavaliselt silmas klassikalist panka. Samas on see vaid üks finantsvahenduse medali külg. Teisele küljele on järjest tugevamalt oma nime kirjutamas digitaalset tehnoloogiat rakendavad finantsteenuseid pakkuvad iduettevõtted ning suured tehnoloogiaettevõtted. Viimaste pakutavad tooted ja teenused esitavad väljakutse traditsioonilistele finantstoodetele ja -teenustele. Siit tekib küsimus, et mis saab traditsiooniliste finantsteenuste pakkujatest? Kas nad surevad välja nagu dinosaurused? Või suudavad nad taassündida senisest veelgi tugevama ning kaasaegsemana?

Laivi Laidroo juhib Tallinna Tehnikaülikooli rahanduse valdkonna uurimisrühma, mis tegeleb „uue“ rahanduse temaatikaga (sh fintech ettevõtted, ühisrahastus jms). Tema osalusel on valminud esimesed selle valdkonna Eestiga seonduvad publikatsioonid. Tulenevalt Laivi varasemast praktilisest kogemusest finantssektoris, on suur osa tema viimase 10 aasta teadustööst keskendunud finantsvahenduse ning kapitaliturgude temaatikale

Seminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine

Registreeri seminarile

Lisainfo:   Krista Kink                          
Tallinna Ettevõtlusamet                            
E-post: krista.kink@tallinnlv.ee
Tel: 640 4225    

Helena Rozeik
Tallinna Tehnikaülikool
E-post: helena.rozeik@ttu.ee
Tel: 620 4102