18.11.2020

Ettevõtlusakadeemia veebiseminar "Digiturundus ja traditsiooniline turundus - kas käsikäes või eraldi?"

18. novembril 2020 kell 10.00 - 11.30. Veel mõni aeg tagasi käsitleti vana traditsioonilist turundust ja uut digitaalturundust eraldi ja neid koguni vastandati. Tegelikult on mõlemal samad eesmärgid, kuid erinevad võimalused, kuidas eesmärgile jõuda.

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös TalTechiga kutsub osalema loengusarja "Ettevõtlusakadeemia sügis 2020" veebiseminaril 18. novembril 2020 kell 10.00-11.30 

Ettekande kirjeldus: Digitaaltehnoloogiad on kujundanud ja ümberkujundanud turunduse keskkonna ja muutnud kogu turunduse paradigma. Veel mõni aeg tagasi käsitleti vana traditsioonilist turundust ja uut digitaalturundust eraldi ja neid koguni vastandati. Tegelikult on mõlemal samad eesmärgid, kuid erinevad võimalused, kuidas eesmärgile jõuda. Sellepärast tuleb uut ja vana turundust näha teineteist toetavana. Kuidas seda aga teha, sõltub ennekõike ettevõtte vajadustest ja võimalustest. Konkurentsivõime saavutamiseks ja säilitamiseks tuleb oma äritegevuses asetada esikohale kliendi vajadused. Edukas on see, kes oma klienti hästi tunneb ja oskab oma kliendi teekonda ja selle puutepunkte täpselt planeerida ja mõõta. Erinevalt traditsioonilisest turundusest on uue turunduse tegevused kiirelt ja täpselt mõõdetavad.

Ettekandja tutvustus: Iivi Riivits-Arkonsuo uurimisteemadeks on tarbija kaasamine toote-teenuse koosloomesse, innovatsioon turunduses ja digitaalne lõhe. Oma 2015. aastal kaitstud doktoritöös uuris ta kliendi teekonda brändisõnumi levitajana. Iivi õpetatavateks aineteks on turundusuuringud ja digitaalturundus. Lisaks akadeemilisele tööle puutub ta igapäevaselt kokku ka äritegevuse praktilise poolega olles töötanud Turu-uuringute AS-is uuringujuhina rohkem kui 20 aastat.

Veebiseminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine, veebiseminari link edastatakse enne seminari toimumist.

Loengumaterjalid (slaidid). 

Veebiseminari on võimalik vaadata 2 nädala jooksul lingilt https://youtu.be/KcBniaujl8o


Lisainfo:   Krista Kink                          
Tallinna Ettevõtlusamet                            
E-post: krista.kink@tallinnlv.ee
Tel: 640 4225    

Helena Rozeik
Tallinna Tehnikaülikool
E-post: helena.rozeik@ttu.ee
Tel: 620 4102