17.12.2020

Ettevõtlusakadeemia veebiseminar "Finantside planeerimine väikeettevõtjale"

17. detsembril 2020 kell 10.00-11.30

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös TalTechiga kutsub osalema loengusarja "Ettevõtlusakadeemia sügis 2020" veebiseminaril 17. detsembril 2020 kell 10.00-11.30.

Link sissepääsuks saadetakse vahetult enne seminari.

Ettekande kirjeldus: Ettekandes keskendume viiele küsimusele: Kuidas oma tulevikuplaanid arvude keelde panna? Mida on vaja teada, et välja arvutada prognoositav müügitulu ja kasum? Kuidas teada saada, kui palju raha on vaja ettevõttesse paigutada? Miks võib juhtuda, et ettevõttel kasumit on, kuid raha ei ole? Millised on tüüpilised vead finantside planeerimisel?

Ettekandja tutvustus: Paavo Siimannil on 12-aastane töökogemus Circle K Eesti ning AstraZeneca Baltikumi ja SRÜ-riikide finantsjuhina. Lisaks sellele on ta viimased 20 aastat õpetanud Tallinna Tehnikaülikooli tudengitele majandusarvestuse ja finantsaruannete analüüsi valdkonna õppeaineid. Paavo on oma teadmisi jaganud ka EASi alustava ettevõtja baaskoolituse ning kasvuettevõtjate mentorprogrammi raames. Paavo on õppinud Tallinna Tehnikaülikoolis ning omandanud majandusarvestuse ökonomisti ning ärikorralduse magistri ja doktorikraadi. Ta on Eesti Ettevõtlike Noorte koja (JCI) ja Eesti Mentorite klubi liige.

Registreerimisvorm

Lisainfo:   Krista Kink                          
Tallinna Ettevõtlusamet                            
E-post: krista.kink@tallinnlv.ee
Tel: 640 4225    

Helena Rozeik
Tallinna Tehnikaülikool
E-post: helena.rozeik@ttu.ee
Tel: 620 4102