21.09.2021

Ettevõtlusakadeemia veebiseminar "Kuidas luua usaldusväärne tarneahel ja eetilised koostöösuhted ettevõttes?“

21.09.2021 kell 10.00-11.30 toimub Tallinna ettevõtluskeskuse ja TalTechi selle sügise esimene ettevõtlusakadeemia veebiseminar.

Ettevõtlus ja äritegevus toimib kaasates tervikusse väga erinevaid osapooli. Edukas ja jätkusuutlikkus äritegevuses tuleb partnereid põhjalikult tunda ja luua usaldusväärsed koostöösuhted. Ärikoostöö ja tarneahel on nii vastupidav kui on selle nõrgim lüli. Loengus räägime, kuidas luua partneritega (ja nende partneritega) usaldusväärsed ja läbipaistvad koostöösuhted, mis minimeeriks ebaeetiliste kolmandate osapoolte kaasamise, tarneriskid ja ettenägematute kulude tekke. Organisatsiooni kõiki sidusgruppe hõlmav väärtuspõhine juhtimine ja vastutustundlik ettevõtlus loovad eelduse edule pikas perspektiivis.

Veebiseminari viib läbi Merle Ojasoo - TTÜ õppejõud, kes on üle 20 aasta uurinud ja õpetanud eetika ja ettevõtete sotsiaalse vastutustundlikkusega seotud temaatikat. Ta on läbi viinud arvukalt koolitusi antud teemadel ning on oodatud koolitaja erinevate ettevõtete arenguprogrammides. Merle on perekondlikult seotud ettevõtlusega ja omab seega nii praktilist kui ka teoreetilist teadmiste pagasit.

Loengumaterjalid

Lisainfo:
Krista Kink
Tallinna ettevõtlusteenistuse ettevõtluskeskus
krista.kink@tallinnlv.ee
640 4225

Helena Rozeik
Tallinna Tehnikaülikool
helena.rozeik@taltech.ee

Vaata Tallinna ettevõtluskeskuse sündmuste kalendrit