20.01.2022

Ettevõtlusakadeemia veebiseminar „Kuidas saab ennast juhtides veel paremini ettevõtet juhtida?"

20. jaanuaril 2022 kell 10.00-11.30 toimub Tallinna ettevõtluskeskuse ja TalTech majandusteaduskonna ettevõtlusakadeemia veebiseminar teemal "Kuidas saab ennast juhtides veel paremini ettevõtet juhtida?"

Tallinna ettevõtluspäeval haaras juhi enesejuhtimise töötuba osalejaid aktiivselt kaasa rääkima ja oma võimaluste üle arutlema. Ettevõtlusakadeemias korratakse sellest üle olulisemaid teemad ning antakse kõikidele võimalus interaktiivselt iseennast juhina analüüsida ning arenguvõimalustele mõelda. Räägime sellest, kuidas juhtimiskeskkond on muutunud ja milliseid väljakutseid see meile esitab. Miks on nii oluline ennast mõista ja sellega pidevalt tegeleda? Millised on juhtimise peamised osad ja kuidas see mõjub meie meeskonnale?

 

Seminari viib läbi Maris Zernand-Vilson, PhD, TalTechi õppejõud, kes on ligi 20 aastat uurinud uute juhtimisideede omaksvõttu ja rakendamist Eesti ettevõtetes ning kaitsnud sel alal ka doktorikraadi. Ta on teostanud arvukalt koolitusi antud teemadel ning on oodatud koolitaja erinevate ettevõtete arenguprogrammides. Ta on viimastel aastatel aktiivselt arendanud ja läbi viinud juhtimise ja eestvedamise  ning personalijuhtimise kursuseid nii bakalaureuse kui ka magistritasemel. Praktilisi kogemusi on ta saanud nii konsultatsioonivaldkonnast, kui ka mittetulundussektori organisatsioonide ja kohaliku omavalitsuse juhtimisest.

Seminari video

Lisainfo:
Krista Kink
Tallinna ettevõtlusteenistuse ettevõtluskeskus
krista.kink@tallinnlv.ee
640 4225

Helena Rozeik
Tallinna Tehnikaülikool
helena.rozeik@taltech.ee

Majandusteaduskond_gradient_EST_veeb.jpg