17.03.2022

Ettevõtlusakadeemia veebiseminar „Mis kasu saab ettevõte tehisintellektist?“

17. märtsil 2022 kell 10.00-11.30 toimub Tallinna ettevõtluskeskuse ja TalTech majandusteaduskonna ettevõtlusakadeemia veebiseminar teemal "Mis kasu saab ettevõte tehisintellektist?"

Seminari viib läbi Tanel Tammet, PhD, TalTechi infotehnoloogia teaduskonna tarkvarateaduste instituudi professor.

Ettekande kirjeldus: Seminaril anname väikese ülevaate peamistest tehisintellekti-rakenduste tüüpidest ja ülesannetest / valdkondadest, kus neid praktiliselt kasutada saab. Samuti vaatame eeldusi, mida on mingit sorti rakenduse ehitamiseks vaja, koos tõenäoliste töödega, mida on selleks vaja teha ning võimalike probleemidega, mis tekivad. Lisaks vaatame näite-ülesandeid, mille jaoks tehisintellekti-tehnoloogia ei ole veel laiemaks kasutuseks piisavalt võimekas.

Ettekandja tutvustus: Tanel Tammet on rakendusliku tehisintellekti professor TalTechi tarkvara-teaduse instituudis. Tanel tegeleb nii reeglipõhiste kui masinõppe-põhiste tehisintellekti-rakendustega kui nende baastehnoloogiate arendamisega. Tanelil on pikaajaline kogemus paljude praktiliste IT-rakenduste ehitamise ja projektide juhtimisega nii tööstuses kui avalikus halduses, samuti ettevõtete ja ülikooli ühisprojektide korraldamises.

Seminar on tasuta, kuid palume eelnevalt registreeruda.

Registreerun

Lisainfo:
Krista Kink
Tallinna ettevõtlusteenistuse ettevõtluskeskus
krista.kink@tallinnlv.ee
640 4225

Helena Rozeik
Tallinna Tehnikaülikool
helena.rozeik@taltech.ee

Majandusteaduskond_gradient_EST_veeb.jpg