28.05.2015

Ettevõtlushommik “Eduka äri saladus. Kuidas jõuda rikkuseni?“

12. juunil 2015 kell 10:00-12:00 Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Tallinna õppekeskuses (Ülemiste City, Paul Kogermani maja).

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor (EEK) ettevõtlushommikul saab arutleda koos Ülo Pärnitsa ja Mart Erikuga teemal “Eduka äri saladus. Kuidas jõuda rikkuseni?“.

Arutelu juhib ajakirjanik ja ettevõtlushommiku aluseks oleva raamatu „Teekond rikkuseni“ autor Paavo Kangur.

Täpsemalt tuleb juttu teemadel:
-       Ettevõtlus kui protsessi juhtimine
-       Erastamistehing, mis viis pankrotti
-       Erastamistehing, mis viis suure kinnisvaraprojektini

Ettevõtja Ülo Pärnits

Ta oli 1972. aastal üks Mainor Grupi loojatest, on aastast 1979 selle juht, taasiseseisvusajast  suuromanik. Ühtlasi on ta üks Koonderakonna asutajatest ning selle majandusnõukoja esimees, EV Maleföderatsiooni president, Ettevõtja Elutööpreemia esimene laureaat. Ülo Pärnits oli aastatel 2003-2004 Mainori Kõrgkooli rektor, on aastast 2015 Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor rektor.

Ettevõtja Mart Erik

Ta on hariduselt metsamajanduse insener, töötanud 39 aastat metsanduse, sellega seotud maaklerteenuste ja konsultatsioonide alal, oli seitse aastat metskonna ülem. Ta on Kaubalehe ja disainifirma MaDis kaasasutaja. Mart Erik juhib aastast 2004 põllumajandus- ja metsamaadele spetsialiseerunud kinnisvarafirmat Kinnistu. Eestis on ta maaklerteenusena käidelnud 56 487 ha ja Lätis 6 300 ha.                                                                                     

Osalemine on kõigile huvilistele TASUTA!

EEK Ettevõtlushommikule registreerumine: www.eek.ee