14.10.2015

Ettevõtlusseminar "Edukaks esimesel katsel"

Tallinna Ettevõtlusamet korraldab 29. oktoobril 2015 kell 10.00-16.00 Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses (Viru väljak 4, Tallinn) seminari "Edukaks esimesel katsel".

Tuginedes inspireerivatele näidetele nii kodu- kui välisturgudel, keskendub futurist ja inimvõimekuse koolitaja Alar Ojastu oma loengus küsimustele, mis puudutavad eelkõige inimest ettevõtte kulisside taga ja kuidas töö iseenda annete ja tugevustega saab muutuda millekski, millest turul räägitakse ja mida kliendid hindavad. Samuti tuleb juttu luksustoodete olemusest ning sellest kuhu on ettevõtlus liikumas tuleviku Eestis.

Koolituse ajakava:

10.00-13.45 Inspiratsiooniseminar ”Ettevõtja, ennekõike oled sa inimene”
                  Alar Ojastu - Eduelamus
14.30-16.00 Väikeettevõtjate edulood
                  Anneliis Tapfer ja Silvia-Johanna Annus - Jokoko
                  Paula Pärnaste - SWÄRK
                  Klaas-Jan Reincke - Flowtime

Moderaator: Märt Treier

Päeva peaesineja Alar Ojastu õppinud majandust ja psühholoogiat. Seejärel süvenes ta põhjalikult motivatsiooni, juhtimise, müügi ja koolituse valdkondadesse. Tema enesearenguloos on ta võtnud koolitusi maailma tippkoolitajatega Tony Robbins ja Robbin Sharma. Tänaseks on ta pikaajalise ettevõtluskogemusega edukas ja hinnatud motivatsioonikoolitaja, kellel on tohutu huvi enesearengu vastu ning kelle koolitustel on osalenud enam kui 15 000 inimest. On raske leida inimest, kes mõnel Alari koolitusel osalenuna ei peaks seda üheks oma elu väärtuslikumaks koolituselamuseks. Selle põhjuseks Alari elav iseloom, sisemine sära, aastatepikkune ettevõtluskogemus, tohutu huvi isikliku arengu vastu ning õppetunnid ebaõnnestumistest ning ka töö kvaliteet räägib iseenda eest. Enam kui 15 000 osalenu 100% rahulolu koolitustega tõi Alarile 2011. aastal Euroopa kultuuripealinna Tallinn 2011 aasta ametliku külalislahkuse koolitaja tiitli. Tema koolitustel osalenute hinnangul teeb Alari õpetused väärtuslikuks just nende praktiline maalähedus, toetumine rahvusvahelistele uuringutele ning inspireerivad näited isiklikust elust. Alar on töötanud organisatsioonidega TrasferWise ja Skype. Koolitusfirmas Vain&Partnerid, töötas ta  kaks ja pool aastat ning tõusis üheks edukamaks koolituste müüjaks. Aastal 2010 lõi ta oma koolitusfirma Eduelamus, kus koolitused baseeruvad suuresti tänulikkusel ja õnnetundel, mis uuringute järgi viib suurema eduni, mis on tänaseks AA staatusega ning viinud ta rahvusvahelise koolitaja staatusesse. Lisaks on tal käsil põnev visioon ja projekt Eestlane 2.0, et Eestis oleks üksteise seltsis parem elada. Ta on ka kirglik maailmarändur, veetes veerand kuni pool aastast reisides ja õppides välismaal. Hallo Kosmose saade, kus Alar rääkimas käis, oli 2014 aastal enim järelkuulatud raadisaade.

Jokoko on kahe EKA lõpetanud tootedisaineri – Anneliis Tapferi ja Sylvia-Johanna Annuse – loodud ettevõte, mis pakub toote- ja teenusedisaini teenust. Jokoko eesmärk on luua uusi või täiustada olemasolevaid tooteid ja teenuseid, muutes need kasutajasõbralikuks, funktsionaalseks, atraktiivseks, efektiivseks ning tulusaks. 

SWÄRK on Eesti meestesärkide bränd, mis ühendab omavahel kvaliteedi, mängulise disaini ning jätkusuutliku tootmise. Brändi kodu asub Eestis, kus särgid disainitakse ja õmmeldakse. Särkide õmblemisel kasutatakse kõrgkvaliteetseid Euroopas toodetud kangaid, mille hulgas on ka Eesti tootjate kangajäägid. SWÄRK’i disaineriteks ja eestvedajateks on kaks lahutamatut sõpra Paula Pärnaste ja Merily Leis, kes jõudsid brändi loomiseni second-hand särke ümber disainides.

Flowtime - lahendused parima tööelamuse võimaldamiseks. Flowtime pakub edukatele organisatsioonidele teaduspõhiseid tööriistu parima töökogemuse võimaldamiseks. Seisab iga inimese õiguse eest nautida seda, mida ta teeb. Kui sinu organisatsioon soovib pakkuda oma inimestele võimalust leida naudingut oma igapäevasest tööst, siis Flowtimel on sulle lahendus.

Infolaudadega on üritusel meie head koostööpartnerid:
KredEx www.kredex.ee  
Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus www.heak.ee
Eesti Kunstiakadeemia www.artun.ee 
Tallinna Ettevõtlusamet www.tallinn.ee/ettevotjale

Seminar on eesti keeles, sünkroontõlkega vene keelde.

Seminar on TASUTA, kuid vajalik on eelregistreerimine.
Osalemiseks palume täita registreerimisvormi

Lisainfo:
Triin Abel
Tallinna Ettevõtlusamet
E-post: triin.abel@tallinnlv.ee  
Tel: 640 4240