03.10.2016

Ettevõtlusseminar Edukaks esimesel katsel

Tallinna Ettevõtlusamet kutsub osalema tasuta ettevõtlusseminaril Edukaks esimesel katsel 26. oktoobril 2016 kell 10.00-16.00 Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses (Viru väljak 4, Tallinn)

Juba viieteistkümnendat korda toimuva seminari eesmärgiks on julgustada inimesi tegelema ettevõtlusega ja tutvustada võimalusi, mis aitavad nii alustavatel kui ka juba tegutsevatel ettevõtjatel oma eesmärke saavutada.

Koolituse ajakava:
10.00-13.45 Müügikoolitus „Kas sina tead, kes sinu ettevõttes müüki juhib?“
                  Urmas Kamdron - Dream Training
14.30-16.00 Väikeettevõtjate edulood
                  Kairi Kuuskor - Bold Tuesday
                  Jaanika Siiroja - Skuup
                  Taavid Mikomägi - Weps
Moderaator: Urmas Kamdron

Päeva peaesineja ja moderaator Urmas Kamdron on ettevõtja ja koolitaja. Ta on väga värvika minevikuga praktik, kes on viimased 15 aastat kogunud kogemusi nii müügi- kui ka turundusmaastikul. Ta on töötanud nii suur- kui väikeettevõtetes ning omab kogemusi väga erinevate valdkondade toodete müügis ja turunduses. Olgu tegemist autotööstuse, IT või tootmisettevõttega,  Urmase sõnul on  kõigis neis mängureeglid ikka samad.  
Meeskond on valmis järgnema juhile, kellel on visioon ja kes hindab enda meeskonna liikmeid. Tähelepanu tuleb küll pöörata kõikidele töötajatele, aga üks mis kindel, müügitiim on kõige emotsionaalsem osa igast ettevõttest. Kui müügitiim ei tööta, siis võib ka ülejäänud personali koju saata. Samas ei tohi unustada, et ettevõtte müügi eest vastutavad tegelikult kõik ettevõtte töötajad.

Urmase müügikoolitusel saad teada:

  • Kas palgatöö või millegi ette võtmine?
  • Mida siis võiks ette võtta?
  • Millest saab alguse hea müük?
  • 3 asja, mis on müügitöös kõige olulisemad
  • Kas sina suudad müüa?
  • Millised on need 8 tegevust igas päevas, mis tagavad müügitöös edu?

Disainifimasse Bold Tuesday kulub tegelikult kaks Eesti Kunstiakadeemia taustaga disainerit - Markus Marks ja Kairi Kuuskor. See väike Eesti disainiettevõte loob geniaalseid maailmakaarte, mis aitavad sul talletada oma reisisihtkohti ja meenutavad kogetud seiklusi. Need puhta põhjamaise disainiga maailmakaardid hakkavad koos sinu rännakutega ajas muutuma, näitavad, kui suur on tegelikult sinu „isiklik maailm”, ja inspireerivad sind üha uusi ja ägedamaid paiku avastama. Bold Tuesday maailmakaardid on pälvinud palju tähelepanu nii kodus kui välisriikides, nende reisiteemalised plakatid on olnud esindatud Milano, Pariisi ja Helsingi disaininädalatel, nad on jõudnud rohkem kui viiekümnesse riiki üle maailma, leidnud mitmeid välismaiseid edasimüüjaid ning veebipoe kaudu saabub neile tellimusi Gröönimaast Uus-Meremaani.
Kairi räägibki sellest, mis sundis neid mugavustsoonist välja tulema ja ettevõtlusega alustama ehk kuidas sündis  disain, mis viib rändama, kas Eesti on hea koht oma toote ja brändiga startimiseks, millised on need otsused, mis on neid nii kaugele viinud ning ka sellest, millised on nende disainistuudio tulevikuunistused.
Rohkem infot Bold Tuesday kohta leiad www.facebook.com/boldtuesday ja www.boldtuesday.com.

Skuup on muhe ja mummuline tervisliku toidu karavan. Vaid kolm kuud ratastel veerenud helerohelist valgete täppidega toidukaravani vedav tiim (Mirje, Helena ja Jaanika) on seda meelt, et tervislik toit peaks olema veelgi kiiremini ja mugavamalt kättesaadav. Just sellest missioonist kantuna saigi alguse nende idee luua tervislikku ja kiiret einet ühendav bränd Skuup. Värsked, kliendi silme all valmivad salatid, isetehtud supid, jahutavad smuutid, figuurisõbralikud magusad ampsud ja muu hea-parem muudavad Skuupi kontseptsiooni Eesti tänavatoiduturul ainulaadseks.
Seminaril toobki Jaanika meieni Skuupi loo. Saame teda, kuidas tuli magistrikraadiga andragoogidel mõte hakata pakkuma tervislikku tänavatoitu, kui kaua see kõik aega võttis ehk ideest teostuseni, kas tõesti iga algus on raske, millised on olnud nende suurimad õppetunnid ja suurimad üllatused, ning kas kliendid meelitab kohale toidukaravani lahe välimus või tervislikud toidud.
Rohkem infot Skuup´i kohta leiad www.facebook.com/skuupfood või www.skuup.ee

Kahe Eesti noormehe loodud startup  Weps on õpetanud arvuti inimese abita kodulehekülgi tegema! Weps on esimene, kes on teinud kodulehe loomise sama lihtsaks kui sõbraga rääkimine. Vastates lihtsatele jah-ei küsimustele, saab Weps kogu vajaliku info ja loob vastavalt sinu vajadustele omanäolise ning kergesti hallatava kodulehe. Weps on kiirelt arenev ettevõte, poole aastaga on nad kahekordistanud oma tiimi suurust, kaasanud investeeringu ja võtnud sihiks uued turud. Weps on vastu võetud Tehnopol Startup Inkubaatorisse ning alates septembrist on Weps Berliini ärikiirendis Axel Springer Plug and Play (samast kiirendist on tuule tiibadesse saanud nt ka Dropbox, PayPal ja Soundhound), mis tõi kaasa ka nende laienemise Saksamaale.
Rohkem infot Weps´i kohta leiad https://www.facebook.com/getweps/või www.weps.ee

Infolaudadega on üritusel meie head koostööpartnerid:
EAS www.eas.ee
KredEx www.kredex.ee  
Weps www.weps.ee
Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus www.heak.ee
Tallinna Ettevõtlusamet www.tallinn.ee/ettevotjale
Koostööpartnerite nimekiri täieneb!

Seminar on eesti keeles, sünkroontõlkega vene keelde.

Seminar on TASUTA, kuid vajalik on eelregistreerimine.
Osalemiseks palume täita registreerimisvormi

Lisainfo:
Triin Abel
Tallinna Ettevõtlusamet
E-post: triin.abel@tallinnlv.ee  
Tel: 640 4240