31.07.2019

Filmivõtted kesklinnas jätkuvad homme ja ülehomme

Homme, 1. augustil ja ülehomme, 2. augustil jätkuvad kodumaise spioonipõneviku „O2“ võtted Tallinna kesklinnas, mis põhjustavad väiksemahulisi liikluspiiranguid. Lühiajaliste seisakute tõttu võib ühistransport neil päevil kalduda kõrvale kehtestatud sõiduplaanidest.

 

 

 

Neljapäeval, 1. augustil filmitakse kella 5.00-7.00 Pärnu maantee lõigul Sakala tänavast Tõnismäe tänavani ja Sakala tänaval, kella 7.00-12.00 Roosikrantsi tänaval ja kella 13.30-15.00 Tõnismäe tänaval.

Reedel, 2. augustil kella 10.00-16.00 on ajuti suletud Kaarli puiestee.

Võttemeeskond vabandab linnaelanike ees võimalike ebamugavuste pärast. „Täname nii Tallinna Linnavalitsust kui elanikke ning kesklinnas tegutsevaid ettevõtjaid mõistva suhtumise eest ja lubame teha omalt poolt kõik, et filmivõtted põhjustaks võimalikult vähe ebamugavusi,“ ütles filmi produtsent Esko Rips.

„O2“ on uus kodumaine spioonipõnevik, mis jõuab kinodesse järgmise aasta sügisel. Eesti, Soome, Läti ja Leedu koostöös valmiva filmi režissöör on Margus Paju („Supilinna salaselts“) ja selles lööb kaasa rahvusvaheline tippnäitlejate seltskond eesotsas peaosatäitja Priit Võigemastiga. Filmi võtted algavad 30. juulil Tallinnas ning kestavad kuni 2020. kevadeni. Võtteperioodi käigus taastatakse osaliselt ka Tallinna ajalooline ilme, sealhulgas kolmekümnendail Kaarli puiesteel asunud tenniseväljakud. Võtete ajal võib tänavatel näha nii ajaloolisi sõidukeid kui ka ajastutruudes kostüümides näitlejaid. Lisaks Tallinnale toimuvad filmivõtted veel ka Narvas, Tartus, Helsingis, Vilniuses ja mitmel pool mujal.

 

 

 

Uudise rubriigid: