08.02.2017

FinanceEstonia & Areng.ee "Maksukonverents 2017"

16. veebruaril 2017, Hilton Tallinn Park Hotelli konverentsikeskuses (Kreutzwaldi 23) “Uue valitsusliidu maksumuudatused ja nende mõju ettevõtete tegevusele”

Viimase paari kuu jooksul on Eesti maksusüsteemist ja selle muutmisest palju räägitud. Uus valitsus on teinud mitmeid muudatusettepanekuid, ettevõtjad ja maksueksperdid on mõnda neist kiitnud ja osadesse suhtunud kriitiliselt.

Kuna Eesti ettevõtluskeskkond võib planeeritavate sammude tulemusena oluliselt muutuda, siis otsustasid FinanceEstonia ja Areng.ee korraldada konverentsi, et maksuekspertide abiga luua rohkem selgust, mis maksuseadustes muutub, millal muutub ja milline on muudatuste mõju ettevõtjatele, investoritele ja majandusele tervikuna.

Võimalikest stsenaariumidest konkreetsete maksumuudatuste kaupa annavad Maksukonverentsil ülevaate maksu- ja välisinvesteeringute eksperdid ning ettevõtluse arvamusliidrid. Koos luuakse selgem nägemus Eesti maksuseaduste muudatuste mõjust, ohtudest ja võimalustest.

Konverentsil esinevad maksu- ja investeerimise valdkonna asjatundjad Ranno Tingas, Jüri Mõis, Viljar Arakas, Dmitri Jegorov, Hanno Lindpere, Priit Põldoja, Peeter Saks, Aare Tammemäe, Erki Uustalu, Rain Laane, Rauno Klettenberg, Kaarel Ots ja Jaan Pillesaar. 

Tutvu programmi ja esinejatega ning registreeru konverentsile.

Rauno Klettenberg, FinanceEstonia juhatuse esimees
Anu Müürsepp, FinanceEstonia tegevjuht
Urmas Kõiv, Areng.ee asutaja ja juht