04.05.2018

MÕK: fotonäitus "Lapse Oma Eestimaa"

Neljapäeval, 3.mail avati hubases Teine Kodu salongis õpetaja Annika eestvedamisel heategevuslik fotonäitus "Lapse Oma Eestimaa".

Fotonäituse avamisest õpetaja Annika sõnadega: Oli üks lihtsalt imeline kohtumiste ja südamlike hetkede õhtu! Heategevusliku fotonäituse "Lapse Oma Eestimaa" avamine liigutas südameid. Lapsed on loonud tõelise fotokunsti. Fondi Minu Unistuste Päev Kristiina oli külas ja tutvustas, kuidas nende tegevus väga haigete laste ja nende perede unistusi täidab.

Aitäh, käsitöö- ja keraamikasalong Teine Kodu ja perenaine Katrin Rao , et lubasid toimetada oma hubases pesas.

Aitäh sponsoritele - Apollo Raamatud, Batuudikeskus Skypark, Eesti Vabaõhumuuseum / Estonian Open Air Museum, kes toetasid kinkekaartidega. Eriti suure tänu pühendame Minu Print prindifirmale, kes printis väga olematu hinnaga lihtsalt IMELISED fotod. Neilt tellime iga kell ja alati!!! Sellist pühendumust ja hoolivat suhtlemist ei leia. Ja väike vihje ka - OÜ Minu Print teeb "hästi ilusaid fotomagneteid💙"

Aitäh armsaid, kelle abiga poleks miskit toimunud, Liina Jõeste, Reelika Täht, Siiri Tiis, Anneli Teras, Tiiu Välli, Karolin Kruuse, Angela Reinart, muusikaõpetaja Mare Jõesalu. Aitäh kõikidele fotoprojektis osalenud peredele! #ev100 #pelgurannalasteaed #minuprint #teinekodu Pelguranna Mõmmikud Pelguranna nais- ja meeskond! AITÄH OLEN ÕNNELIKSeega, tulge näitusele! Juba homme!

Teine Kodu keraamika- käsitöösalong ootab aadressil Vabriku 6, Tallinn. Näitus on heategevuslik. Veel müümata fotosid on võimalik osta alghinnaga 10 eurot. Näitust külastades saate annetada fondile Minu Unistuste Päev, kas ostes näitusel eksponeeritud foto või pistes raha annetuskasti. TEEME HEAD🌷

Lisaks saate nautida ning osta/tellida imelist keraamikat ja nukumaju Väike tänav. Näitus avatud 4.maist kuni 18.maini. E 12-20.00; K 16-20.00; R, L 12-16 9.mail salong suletud.

Pildigalerii näituse avamisest!

TEEME HEAD🌷