27.04.2022

Globaalne äriideede konkurss: Kas Sinu idee võiks maailma muuta?

Loov Eesti otsib innovaatiliste ja loominguliste toodete või teenustega ettevõtet, kes võiks Eestit esindada globaalsel ettevõtluskonkursil Creative Business Cup (CBC), mis toimub 27-28. juunini 2022 Taanis, Kopenhaagenis. Eesti eelvooru saab kandideerida kuni 2. maini. Finaal toimub 20.mail Latitude59 raames, kus osalejaid hindab ja võitja valib välja rahvusvaheline zürii.

Konkursil on osalema oodatud kõik alustavad ettevõtted, kelle ambitsioon on jõuda rahvusvahelisele turule oma uuendusliku toote või teenusega.

  • Creative Business Cup on globaalne loominguliste idufirmade võistlus
  • CBC on võistlus, konverents, kiirendi ja investoritega kohtumised
  • Eestist on olnud edukad:  RAIKU 2020 võitja ja Sorry as a Service 2015  TOP 5

Miks osaleda?

„Creative Business Cupil osalemine võib olla uutele ettevõtjatele ja alustavatele ettevõtetele mitmel viisil kasulik. See on suurepärane võimalus ideele tagasiside saamiseks ja paljude jaoks pole Creative Business Cup lihtsalt võistlus. See on suur samm edasi äriideede arendamisel ja rahvusvahelise võrgustiku loomisel,“ selgitas Loov Eesti tegevjuht Eva Leemet.

"See on ka kiirendi. Saate teha palju erinevaid töötubasid ja kohtuda inimestega. Saate tagasisidet teistelt ettevõtjatelt, kes on teiega sarnases staadiumis. Kui kahtlete, peaksite seda tegema,“ ütleb RAIKU tegevjuht Karl Pärtel, Eestit esindanud 2020 aasta Creative Business Cup Global  võistluse võitja.

Eesti eelvooru võitja esindab Eestit globaalsel Creative Business Cupi finaalvõistlusel Taanis.

Loov Eesti on Creative Business Cup esindaja Eestis aastast 2012.

Creative Business Cup Eesti eelvooru läbiviimist toetavad eriauhindadega  Estonian Business School, Prototron, Tallinna Loomeinkubaator, Tartu Loomemajanduskeskus ja Startup Estonia. 

Kuidas osaleda?

Vaata täpsemalt Loov Eesti kodulehelt ja pane oma ettevõte kirja.

CBN_Logo_diamant.png

Uudise rubriigid: