01.08.2018

Gonsiori tänaval on liiklusele avatud Kivisilla – Raua lõik

Tallinna kesklinnas remonditaval Gonsiori tänaval on Kivisilla (Maneeži) ja Raua tänava vahelisel lõigul avatud liiklusele mõlemas suunas üks sõidurada.

Pronksi tänavalt saab nüüd sooritada parempöörde Raua tänavale, mis Gonsiori tänava avatud lõigu kaudu lubab liikuda Kivisilla tänavale ja edasi Tartu maanteele või Liivalaia tänavale. Sarnaselt toimib liikluslahendus ka vastupidises suunas: tulles Kivisilla tänavalt saab läbida Gonsiori lõigu ning suunduda Raua ja Pronksi tänava kaudu Narva maanteele.

Pronksi-Gonsiori ristmikul veel ehitustöö jätkub, liiklejatele on mõlemas suunas samuti avatud üks sõidurada. Maneeži piirkonnas kestab samuti sõidu- ja kõnniteede rekonstrueerimine. Gonsiori tänav avatakse terves ulatuses liiklusele novembris.

„Loodame siiski, et õppeaasta alguseks on Pronksi piirkonnas suuremad tööd Gonsiori tänava rekonstrueerimiseks lõpetatud, mis toob liiklejatele suurt leevendust,“ ütles Kesklinna vanem Vladimir Svet. „Seni loodame aga liiklejate mõistvale suhtumisele ning palume varuda kannatust ja olla tähelepanelik ajutiste liikluskorraldusvahendite nõudeid järgides.“

Uudise rubriigid: