22.09.2017

Grafiti töötuba Tallinna Keskraamatukogus

Laupäeval, 30. septembril kell 11.00 toimub Tallinna Keskraamatukogu (Estonia pst 8) laste- ja noorteteeninduses tänavakunsti töötuba. Töötoa viib läbi Spekteri tänavakunstnik Andreas Luigas, kes jagab noortele teadmisi ja praktilisi oskusi tänavakunsti ja seinamaalingute kohta. Päev algab teoreetilise osaga, kus õpitakse tundma erinevaid töövõtteid ja -vahendeid, mida tänavakunstis kasutatakse. Teooriale järgneb praktiline osa, kus õpitu järgi proovida.

Töötoa käigus valminud kunstiteostest koostatakse näitus, mis on külastatav Tallinna Keskraamatukogu peamajas. Hiljem kaunistavad teosed Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondade ja haruraamatukogude noortealasid.

Grafiti töötuba on osa Tallinna Keskraamatukogu EV100 kingitusest “Noor-Loo-Too Kunst raamatukokku”, mille puhul pakuvad raamatukogud 2018. aastal Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul noortele kunstnikele (14–26-aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogudes. Näitustele eelnevad ja näitustega paralleelselt toimuvad raamatukogus erinevad kunstiprojektid, sündmused ja töötoad.

Töötuppa ootame noori vanuses 13+.

Lisainfo ja registreerimine laste- ja noorteteenindusest tel 683 0914 või e-posti aadressil noorte@tln.lib.ee.

NB! Töötuba kestab 4–6 tundi ja toimub osaliselt õues.