06.01.2020

Green ICT programmi õppereis

2. Kevadine Green ICT programmi õppereis toimub 2. – 3. märtsil 2020 Oslos. Eesti ettevõtetel võimalus osaleda „Green Industry and ICT Matchmaking“ konverentsil, kus on võimalik kuulata ka programmi teemade valdkonnas uuenduslikke ideid ja esitlusi, luua uusi kontakte ning tutvustada oma projektiideed.

Õppereisil osalevad lisaks Eesti ettevõtetele ka teiste EEA ja Norway Grants programme rakendavate riikide ettevõtted, mistõttu on osalejate hulk suur ning pakub võimalusi teiste riikide ettevõtetega kontaktide vahetamiseks. Lisaks võimaldab õppereis Eesti ettevõtetel külastada üht tööstusettevõtet Oslo lähistel. Õppereis toimub koostöös programmi partneri Innovation Norwayga.

Õppereisile ootame registreeruma eelkõige tööstuse, rohetehnoloogiate ja IKT valdkonna ettevõtteid. EAS katab kulud, mis on seotud osalemise ja majutusega. Ettevõtja kanda jäävad reisi-, toitlustuse, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste loomise ja transpordiga seotud kulud.

Õppereisi kava on ning registreerumine EAS kodulehel kuni 05.02.2020 (kuni 17:00).

Infoks ka, et avalikustame Eesti – Norra koostööprogrammi „Green ICT“ kodulehel www.eas.ee/norratoetus ja www.eas.ee/norwaygrants põhitoetusskeemi taotlemise dokumentatsiooni (sh taotlusvorm jms) hiljemalt 13. jaanuaril.

Norway_grants.png  eas_yhevarviline_logo_2013

Uudise rubriigid: