04.11.2020

Gümnasiste oodatakse kandideerima riigi- ja tippjuhtide töövarjuks

19. novembril toimub noorteorganisatsiooni JA Alumni Estonia eestvedamisel juba kuueteistkümnendat korda Töövarjupäeva Kroon. 06. novembrini on kõigil gümnasistidel võimalik esitada enda kandidatuuri, et veeta päev mõne Eesti tuntud ettevõtja või poliitikuga.

Töövarjupäeva Krooni eesmärk on anda gümnasistidele võimalus veeta inspireeriv päev oma ala tipptegijaga. Samuti kogub noor ürituse käigus teadmisi valdkonnast ning saab aimu, mida edu saavutamiseks pärast gümnaasiumi lõpetamist ette võtta. Sel aastal tähistab projekt juba kuueteistkümnendat sünnipäeva ning kandideerida saab rohkem kui 20 avaliku elu tegelase töövarjuks. 

Tänavu võtavad projektist osa Eesti Vabariigi peaminister Jüri Ratas, BigBank Eesti tegevjuht Jonna Pecher, tuntud tele- ja raadioajakirjanikud Urmas Vaino ja Mihkel Kärmas, ministrid Mailis Reps ja Tanel Kiik ja paljud teised tuntud poliitikud, ettevõtete juhid ning oma ala tipp-spetsialistid. Esmakordselt osalevad projektis ka ettevõtja ning koolitaja Epp Kärsin ning PERH kiirabikeskuse juhataja ning Terviseameti meditsiinijuht Arkadi Popov.

Kandideerimisinfo on kättesaadav Töövarjupäeva Krooni kodulehel http://www.jaalumni.ee/kroon#2020

Projekt on ellu viidud koostöös SA-ga Junior Achievement Eestiga.

JA Alumni Estonia tegutseb alates 2005. aastast ning ühendab Junior Achievement Eesti ettevõtlusprogrammi läbinud noori. Noorteorganisatsiooni liikmed korraldavad erinevaid noorte koolitus ja ettevõtlusüritusi nii Eestis kui ka välismaal.


Lisainfo:
Kristiina Toomik
+372 56 254 585
kristiinatoom@gmail.com

Uudise rubriigid: