17.05.2018

Haabersti eakate kinohommik Mustamäe kinos

Neljapäeval, 24. mail kell 10.00 saavad väärikas eas Haabersti filmihuvilised vaadata Mustamäe Apollo kinos Moonika Siimetsa filmi „Seltsimees laps“.

Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgensoni sõnul tegutsevad kinoklubid edukalt mitmes linnaosas. „Ajendatuna Mustamäe linnaosa Kino 65+ positiivsest kogemusest ning Haabersti linnaosa eakate ettepanekutest, korraldab linnaosavalitsus kinohommiku. Kui kinohommikute vastu on piisav huvi, siis on kavas hakata sügisest regulaarseid kinohommikuid korraldama,“ ütles Jürgenson.

„24. mai kinohommikul näidatavaks filmiks on kirjanik Leelo Tungla autobiograafilistel romaanidel põhinev „Seltsimees laps“. Filmi juhatab sisse produtsent Riina Sildos, kes räägib lühidalt filmi loomisest, valmimise protsessist ja ideest. Pärast filmi saab talle esitada ka küsimusi,“ jätkas linnaosavanem.

Eakate kinohommik toimub Mustamäe Apollo Kinos, mis asub Mustamäe Keskuses aadressil Tammsaare tee 104a. Haaberstist saab Mustamäele kinno mugavalt bussidega nr 12,13, 37 või 61, kinole lähim peatus on „Tammsaare tee“ (buss nr 13 ja 61) või „Mustamäe tee“ (buss nr 12 ja 37).

Film on eesti keeles venekeelsete subtiitritega. Osalemine on eakatele vanuses 65+ tasuta, kuid eelnevalt tuleb registreeruda telefonil 6404800, 6404898 või e-posti aadressil haabersti@tallinnlv.ee. Olete oodatud!

 

Uudise rubriigid: