11.09.2021

Haabersti kaunim koduaed asub Põllumäe tänaval

Haabersti kaunima koduaia tiitli pälvis tänavu Põllumäe 9 koduaed. Aastaringselt silmailu pakkuvat maastikuaeda on pererahvas kujundanud hoole ja armastusega 19 aastat.

Haabersti linnaosavanem Oleg Siljanov sõnas, et konkursi eesmärgiks oli tunnustada ja tänada neid, kes oma hoovidega pakuvad silmailu paljudele ning muudavad kaunimaks kogu linnaosa. „Mul on siiralt hea meel, et Haabersti linnaosas on palju kauneid ja omapäraseid koduhoove, kes seda tunnustust väärivad,“ ütles Siljanov ning tänas kõiki, kes konkursile oma koduaiad esitasid.

„Tänavu tiitli pälvinud Põllumäe 9 koduaed on pererahva hobi ning seda on kujundanud hoole ja armastusega 19 aastat. Aias on roosiaed, kasvuhoonega köögiviljaaed ja varjuline aed, kus kasvatatakse varju armastavaid taimi ning eraldi on kujundatud ka puhkeala,“ rääkis linnaosavanem.

Põllumäe 9 perenaise Irina Sergejeva sõnul nõuab aed küll palju tähelepanu, kuid pakub ka palju positiivseid emotsioone. Suurema töö aia kujundamisel ja hooldamisel on ära teinud perenaine ise, kuid talle on vajadusel alati abiks olnud abikaasa Alexandr. Ja nii on pererahvas aeda üheskoos rajanud aastast 2002.

Haabersti kaunima koduaia konkurssi korraldas Haabersti linnaosavalitsus.

Uudise rubriigid: