02.04.2019

Haabersti lasteaedade teatrifestival tõi lavale kuusteist etendust

Tallinna Lasteaias Pääsusilm toimus 25.- 29. märtsil teatrifestival, kus osalesid lapsed seitsmest Haabersti linnaosa lasteaiast.

Festivali kava sai mitmekesine, ühtekokku toodi lavale kuusteist näidendit.

Tallinna Meelespea Lasteaia lapsed mängisid „Naerist“, Tallinna Lasteaia Karikakar lapsed „Piibelehe-neitsit“ ja Tallinna Järveotsa Lasteaia lapsed „Jussikest“. Tallinna Lasteaia Vikerkaar lapsed esitasid „Nukitsameest“, Tallinna Veerise Lasteaia lapsed „Muinasjuttu” ja Tallinna Nurmenuku Lasteaia lapsed „Rõõmumulle“. Tallinna Rukkilille Lasteaia keelekümbluse rühma esituses nägi näidendit „Jänes sõpra otsimas“. Tallinna Lasteaed Pääsusilm tõi lavale seitse etendust, näiteks „Kolm põrsakest ja hall hunt“, „Kakukese seiklused“ ja „Kes ütles näu“.

Teatripäeva õhtul, 27. märtsil said lapsed ja lapsevanemad vaadata õpetajate Miralda Põderi, Sirje Saidla ja Asta Liivrandi esitatud etendust „Toonekure toiduvaheldus“ (lavastas Miralda Põder). Õpetajad annavad etendusi kaks korda aastas ning see on sündmus, mida oodatakse.

Festivali korraldaja ja eestvedaja oli õppealajuhataja Sirje Sepp, muusikaline kujundaja muusikaõpetaja Liivi Listra ja õpetajad, kes lastega teatrietendused lavastasid.

 

Silvi Suur, Tallinna Lasteaia Pääsusilm direktor

Toimetas: Leini Jürisaar

Uudise rubriigid: