08.03.2018

Haabersti linnaosa lasteasutuste õpetajate abide konverents „Õpetaja abi ja õpetaja koostöö teeb lapsed õnnelikuks“

8. märtsil 2018 toimus Haabersti Vaba Aja Keskuses Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva ning „Tallinna alusharidus 100“ raames Haabersti linnaosa lasteasutuste õpetajate abide konverents „Õpetaja abi ja õpetaja koostöö teeb lapsed õnnelikuks“

Konverentsil jagasid Haabersti lasteaedade õpetajate abid ja õpetajad oma töökogemusi, meeskonnatööd, õppe- ja kasvatustegevuste läbiviimist kolleegidele. Meie lasteaeda esindasid Mesilaste rühma õpetajad Olga Angu ja Marina Koroljova ja õpetaja abi Jelena Leit, ettekande pealkirjaks „Sõbralikud õpetajad=õnnelikud lapsed“.  Meie ettekandes rõhutas Marina Koroljova, et õppetegevustes on alati õpetaja abi oma nõu ja jõuga nii õpetajale kui ka lastele toeks. Ühiselt valmistatakse õppemänge ja koos arutatakse läbi nädalaplaanid ja õpetaja abi ei ole ainult hõivatud koristamisega, vaid ta on täisväärtuslik meeskonna liige. Jelena Leit rääkis oma uuest töökogemusest ja tunnetest õpetaja abina.

Konverentsi lõppedes jäi kõlama mõte: alati on hea kuulata kolleegide mõtteid, tegemisi, uusi õppemeetodeid, et lasteaiapäev oleks nii õpetajatele ja lastele põnev.

Konverentsi modereeris Järveotsa Gümnaasiumi õpilane.

Täname meie õpetajaid Olga Angu, Marina Koroljova ja õpetaja abi Jelena Leiti ladusa esinemise eest!

Konverentsi hea korralduse eest täname Aina Arro (Tallinna Nurmenuku Lasteaia direktor), Silvi Suur (Tallinna Pääsusilma Lasteaia direktor) ja Marge Kiel (Tallinna Lasteaia Karikakar direktor).