16.05.2020

Haabersti linnaosa mänguväljakud ja spordiplatsid on taas avatud

Haabersti linnaosavalitsuse tellimusel läbisid sel nädalal põhjaliku puhastuse 57 mänguväljakut, spordiplatsi ning koerte jalutusväljakut. Peale puhastust eemaldati kõikidelt mänguväljakutelt ja spordiplatsidelt nende kasutamist keelavad lindid ja sildid.

Haabersti linnaosavanem Andre Hanimägi sõnas, et Haabersti linnaosa mänguväljakud ja spordiplatsid on taas avatud ning ootavad kõiki huvilisi mängima ja sportima. „Enne avamist lasi linnaosavalitsus põhjalikult pesuvahendiga puhastada kõik mänguväljakud, spordiplatsid kui ka koerte jalutusväljakud,“ ütles Hanimägi.

„Linnaosavalitsuse tellimusel käib hetkel veel mänguväljakutel liiva sõelumine, kuid ka need tööd saavad lähipäevadel lõpetatud,“ lisas Hanimägi.

Vaatamata sellele, et kõik mänguväljakud ja spordiplatsid on linnaosas nüüd taas avatud, kutsus linnaosavanem nende kasutamisel siiski hoidma omavahelist distantsi ning jälgima isiklikku kätehügieeni. Samuti tuletas linnaosavanem meelde, et haigena tuleb püsida kodus ning palus haigena linnaosa mänguväljakuid ja spordiplatse mitte külastada.

Uudise rubriigid: