16.05.2018

Haabersti linnaosas alustas tööd turvafirma patrullekipaaž

Haabersti linnaosas alustas ringsõite K Security patrullekipaaž, kelle ülesandeks on linnaosas suvekuudel täiendava korra tagamine.

Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgensoni sõnul on Haabersti turvaline linnaosa. „Kuid soovime linnaosa turvalisust ja korda veelgi tugevdada ning seetõttu teeme sel suvel linnaosas esimest korda koostööd ka turvafirmaga. Linnaosa valitsuse tellimusel on K Security ülesanne 15. maist 15. septembrini teha linnaosas igapäevaselt patrullautoga ringsõite, et ennetada kuritegevust ja tagada linnaosa elanikele suurem turvatunne,“ ütles Jürgenson.

„Iga päev kontrollitakse erinevaid spordi- ja mänguväljakuid, rulaparki, tiigi ja poodide ümbrust ning muid avalikke kohti, mis on korrarikkumistega varem silma paistnud. Seaduserikkujat nähes palutakse tegevus lõpetada ning vajadusel kutsutakse appi politsei, kiirabi või päästeamet. Turvaettevõte ei hakka asendama politseid, vaid on neile abiks,“ jätkas linnaosavanem. 

K Security juhatuse liikme Marko Koka sõnul on Haabersti Linnaosa Valitsuse ja K Security vaheline koostöö pilootprojekt ning seda plaanitakse laiendada ka teistesse linnaosadesse ja omavalitsusüksustesse.

Kui Haaberstis on kohti, mis vajaksid teravamat tähelepanu, siis palume neist teada anda Haabersti Linnaosa Valitsuse e-posti aadressil haabersti@tallinnlv.ee või telefonil 6404800, et saaksime vajadusel turvafirma patrullauto marsruuti laiendada.

 

Uudise rubriigid: