26.04.2022

Haabersti linnaosas toimuvad Jazzkaare linnaruumiprojekti raames tasuta kontserdid

Jazzkaar 2022 linnaruumiprojekti raames toimub Haabersti linnaosas kaks tasuta kontserti, kuhu on oodatud kõik huvilised. Külastajatele pakuvad muusikalise hetke Liisi ja Siimu duo ning ansambel HÜÜP.

Haabersti linnaosavanem Oleg Siljanov sõnas, et linnaruumiprojekt on põnevatest esinemispaikadest ning artistidest koosnev programm, mis Jazzkaare ajal üllatab linnarahvast. „Haabersti linnaosas toimub linnaruumiprojekti raames kaks kontserti, millest ühel pakuvad külalistele muusikalise hetke Liisi ja Siimu duo ning teisel ansambel HÜÜP,“ ütles linnaosavanem ning kutsus huvilisi kontserditele.

Kolmapäeval, 27. aprillil kell 14.00 toimub kontsert Haabersti päevakeskuses (Õismäe tee 24), kus külalistele esineb Liisi ja Siimu duo. Liis ja Siim on kaks andekat sõpra, kes kohtusid Otsa koolis ning keda liidab ühine muusikamaitse. Nende esituses kuuleb näiteks John Mayeri, Vaiko Epliku ja Michael Jacksoni loomingut.

Reedel, 29. aprillil kell 13.30 on võimalik Haabersti Vaba Aja Keskuses (Ehitajate tee 109A/1, 3. korruse suures saalis) osa saada pop-up kontserdist, kus muusikalist meelelahutust pakub HÜÜP. HÜÜP on viieliikmeline pop-, funk- ja rokkmuusika mõjutustega bänd. Sama nime all võivad inimesed ära tunda ka ühe linnuliigi. Täpselt nagu lind taevas, lendab HÜÜP vaikselt ja sujuvalt mööda rütme, meloodiaid ja harmooniaid. Selle tulemusena loodetakse kuulajate ette manada lai ja ilus muusikaline taevapilt, mis jääb meelde nii mõnekski ajaks.

Kontserdid on tasuta ja kõik huvilised lahkesti oodatud.

 

Uudise rubriigid: